fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔌 У Польщі запустили розумну систему електропостачання — це дозволяє заощаджувати енергію

🔌 U Poľšči zapustyly rozumnu systemu elektropostačannja — ce dozvoljaje zaoščadžuvaty energiju
Після завершення роботи в 2021 році мережі відповідатимуть міжнародним стандартам інтелектуальної мережі.
Pislja zaveršennja roboty v 2021 roci mereži vidpovidatymuť mižnarodnym standartam intelektuaľnoї mereži.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розумна система електропостачання. Як передає Європейська Комісія, це буде найбільший проєкт Польщі з розвитку розумних мереж розподілу електроенергії. За допомогою системи Smart Grid оператора Energa можна заощадити електроенергію, а мешканці сімох провінцій зможуть контролювати своє споживання енергії в реальному часі. Система має посилену стійкість до екстремальних погодних умов та покращену систему захисту — тобто мережа працює без перебоїв постачання електроенергії. У разі відключення системи в певному районі мережа переналаштує розподіл постачання енергії таким чином, що вона відновиться менш ніж за три хвилини. Читатйте також: 📈 Міненерго: частка зеленої енергетики в Україні збільшилась до понад 13%. Очікується, що проєкт значно покращить ефективність розподілу енергії в Польщі. Загалом нова система інтелектуальних мереж зменшить споживання первинної енергії на 1 054,11 ГДж/рік, що призведе до економії 97,60 МВт/рік. Також ми вже раніше писали, як Україна та Німеччина уклали угоду про енергетичне партнерство.
Реклама 👇 Замовити

Розумна система електропостачання

Як передає Європейська Комісія, це буде найбільший проєкт Польщі з розвитку розумних мереж розподілу електроенергії. За допомогою системи Smart Grid оператора Energa можна заощадити електроенергію, а мешканці сімох провінцій зможуть контролювати своє споживання енергії в реальному часі.

Система має посилену стійкість до екстремальних погодних умов та покращену систему захисту — тобто мережа працює без перебоїв постачання електроенергії. У разі відключення системи в певному районі мережа переналаштує розподіл постачання енергії таким чином, що вона відновиться менш ніж за три хвилини.

Читайте також: 📈 Міненерго: частка зеленої енергетики в Україні збільшилась до понад 13%

Очікується, що проєкт значно покращить ефективність розподілу енергії в Польщі.

Загалом нова система інтелектуальних мереж зменшить споживання первинної енергії на 1 054,11 ГДж/рік, що призведе до економії 97,60 МВт/рік.

Також ми вже раніше писали🔌 У Польщі запустили розумну систему електропостачання — це дозволяє заощаджувати енергію 2🤝 Україна та Німеччина уклали угоду про енергетичне партнерство, як Україна та Німеччина уклали угоду про енергетичне партнерство.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: