fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏛️ Стартувала реєстрація заявок до програми «Культурні столиці України» — яке місто стане великою культурною столицею 2022?

🏛️ Startuvala rejestracija zajavok do programy «Kuľturni stolyci Ukraїny» — jake misto stane velykoju kuľturnoju stolyceju 2022?
Бюджет програми складає 40 мільйонів гривень.
Bjudžet programy skladaje 40 miľjoniv gryveń.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програма Культурні столиці України. Розпочалась реєстрація заявок до програми Культурні столиці України, про це передає заступниця голови фракції Слуга народу Євгенія Кравчук на своїй сторінці в Facebook. У межах програми проведуть конкурс на звання для міст в таких категоріях: Велика культурна столиця 2022 Мала культурна столиця 2022 Книжкова столиця 2022 (нова категорія) Цього року у категорії Велика культурна столиця 2021 програми Культурні столиці України  переміг Маріуполь, він отримав грант на 23 млн 136 тис гривень. А у номінації Мала культурна столиця 2021 посів перше місце Славутич, місто отримало грант на 10 млн 990 тис. грн. Ця програма потрібна для: Читатйте також: 📈 Як розвивати культурні проєкти під час кризи — 5 практичних порад. підвищення конкурентоспроможності місцевих культурно-мистецьких ініціатив на національному та міжнародному рівнях залучення членів громади до розвитку культурних проєктів; створення цілісного іміджу громади як однієї з Культурних столиць України. налагодження комунікації між місцевою владою у питаннях розвитку культури для подальшого сталого партнерства; Також програма Культурні столиці України надає можливість для українських територіальних громад взаємодіяти з Європейськими культурними столицями та у майбутньому претендувати на статус Культурної столиці Європи.. Євгенія Кравчук. Заступниця голови фракції Слуга народу. Реєстрація заявок на участь у програмі доступна за посиланням. Через пандемію COVID-19 подача заявок змістилась і тепер це можна зробити до 30 березня 2021 року, а культурні столиці обиратимуть вже у грудні, наприкінці наступного року. Також ми вже раніше писали, як мистецтво дає містам нове життя — Культурна столиця Європи.
Реклама 👇 Замовити

Програма «Культурні столиці України»

Розпочалась реєстрація заявок до програми «Культурні столиці України», про це передає заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук на своїй сторінці в Facebook.

У межах програми проведуть конкурс на звання для міст в таких категоріях:

  • «Велика культурна столиця 2022»
  • «Мала культурна столиця 2022»
  • «Книжкова столиця 2022» (нова категорія)

Цього року у категорії «Велика культурна столиця 2021» програми «Культурні столиці України»  переміг Маріуполь, він отримав грант на 23 млн 136 тис гривень. А у номінації «Мала культурна столиця 2021» посів перше місце Славутич, місто отримало грант на 10 млн 990 тис. грн.

Ця програма потрібна для:

Читайте також: 📈 Як розвивати культурні проєкти під час кризи — 5 практичних порад
  • підвищення конкурентоспроможності місцевих культурно-мистецьких ініціатив на національному та міжнародному рівнях
  • залучення членів громади до розвитку культурних проєктів;
  • створення цілісного іміджу громади як однієї з Культурних столиць України.
  • налагодження комунікації між місцевою владою у питаннях розвитку культури для подальшого сталого партнерства;

Також програма «Культурні столиці України» надає можливість для українських територіальних громад взаємодіяти з Європейськими культурними столицями та у майбутньому претендувати на статус Культурної столиці Європи.

Євгенія Кравчук, Заступниця голови фракції «Слуга народу»

Реєстрація заявок на участь у програмі доступна за посиланням. Через пандемію COVID-19 подача заявок змістилась і тепер це можна зробити до 30 березня 2021 року, а культурні столиці обиратимуть вже у грудні, наприкінці наступного року.

Також ми вже раніше писали🏛️ Стартувала реєстрація заявок до програми «Культурні столиці України» — яке місто стане великою культурною столицею 2022? 2🏰 Культурна столиця Європи: як мистецтво дає містам нове життя, як мистецтво дає містам нове життя — Культурна столиця Європи.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: