fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📊 Вийшла інтерактивна мапа якості повітря у Києві — де саме чисті райони

📊 Vyjšla interaktyvna mapa jakosti povitrja u Kyjevi — de same čysti rajony
Наразі у місті розатшовано 50 станцій для контролю якості повітря.
Narazi u misti rozatšovano 50 stancij dlja kontrolju jakosti povitrja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інтерактивна мапа та повітря. Команда ЛУН Місто запустила мережу моніторингу чистоти повітря. Як зазначають у проєкті, 9 з 10 людей щодня дихають забрудненим повітрям. А згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоровя забруднене повітря є найбільшим ризиком для здоровя серед усіх екологічних загроз. Проблеми навколишнього середовища можуть спричинити серцево-судинні захворювання, захворювання дихальної системи та навіть вплинути на роботу мозку. Особливо шкідливими є завислі часточки розміром до 10 мікронів — PM 1, PM 2,5, PM 10. PM 2,5 у 30 разів менші за діаметр волосини, тому можуть проникати у наші легені та навіть кров.. . . Читатйте також: 🚶🏼‍♂️ Урбаністика: 50 причин, чому в місті має бути більше пішохідних вулиць. Як вимірюється якість повітря. Інтерактивна мапа відображає якість повітря відповідно до індексу AQI, який розробила Агенція з охорони довкілля США. Чим більше значення AQI, тим вищий рівень забруднення повітря і негативніший плив на здоровя. Зелений рівень означає, що все добре. А помаранчевий та брунатний показують високий рівень забруднення. Переглянути якість повітря у вашому районі можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як проєкт ЛУН Місто зробив інформери з показниками Києва — якість повітря, затори та температура.
Реклама 👇 Замовити

Інтерактивна мапа та повітря

Команда ЛУН Місто запустила мережу моніторингу чистоти повітря. Як зазначають у проєкті, 9 з 10 людей щодня дихають забрудненим повітрям. А згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я забруднене повітря є найбільшим ризиком для здоров’я серед усіх екологічних загроз.

Проблеми навколишнього середовища можуть спричинити серцево-судинні захворювання, захворювання дихальної системи та навіть вплинути на роботу мозку.

📊 Вийшла інтерактивна мапа якості повітря у Києві — де саме чисті райони 1

Інтерактивна мапа якості повітря Києва

Особливо шкідливими є завислі часточки розміром до 10 мікронів — PM 1, PM 2,5, PM 10. PM 2,5 у 30 разів менші за діаметр волосини, тому можуть проникати у наші легені та навіть кров.

Читайте також: 🚶🏼‍♂️ Урбаністика: 50 причин, чому в місті має бути більше пішохідних вулиць

Як вимірюється якість повітря

Інтерактивна мапа відображає якість повітря відповідно до індексу AQI, який розробила Агенція з охорони довкілля США. Чим більше значення AQI, тим вищий рівень забруднення повітря і негативніший плив на здоров’я.

Зелений рівень означає, що все добре. А помаранчевий та брунатний показують високий рівень забруднення.

📊 Вийшла інтерактивна мапа якості повітря у Києві — де саме чисті райони 2

Переглянути якість повітря у вашому районі можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали📊 Вийшла інтерактивна мапа якості повітря у Києві — де саме чисті райони 3📊 Проєкт ЛУН Місто зробив інформери з показниками Києва — якість повітря, затори та температура, як проєкт ЛУН Місто зробив інформери з показниками Києва — якість повітря, затори та температура.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: