fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Дослідження: онлайн-терапія при депресії є ефективнішою, ніж традиційна

👨🏼‍💻 Doslidžennja: onlajn-terapija pry depresiї je efektyvnišoju, niž tradycijna
Відповідно до результатів дослідження, пацієнти відчувають себе комфортніше, коли вони знаходяться вдома.
Vidpovidno do rezuľtativ doslidžennja, pacijenty vidčuvajuť sebe komfortniše, koly vony znahodjaťsja vdoma.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Онлайн-терапія та її ефективність. Когнітивна-поведінкова терапія, що проводиться в електронному форматі для лікування людей з депресією, є ефективнішою, ніж віч-на-віч. Про це свідчать результати дослідження вчених з Університету МакМастера. Дані дослідження базуються на спостереженні за пацієнтами, що підтримували звязок зі своїми лікарями за допомогою різноманітних онлайн-сервісів, та пацієнтами, що надавали перевагу традиційним методам лікування. Онлайн-терапія корисна тим, що вона є гнучкішою та не потребує витрат часу на поїздки. Люди отримують доступ до догляду за своїм психічним здоровям коли захочуть, не виходячи при цьому з комфортного для себе простору.. Зена Самаан. Дослідниця. Проєкт проводили з 2003 по 2018 роки. У дослідженні брали участь 17 людей з США, Нідерландів, Австралії, Швеції й Великобританії. Також ми вже раніше писали, як в Україні запустили платформу для пошуку психологів — EgoBalance.
Реклама 👇 Замовити

Онлайн-терапія та її ефективність

Когнітивна-поведінкова терапія, що проводиться в електронному форматі для лікування людей з депресією, є ефективнішою, ніж віч-на-віч. Про це свідчать результати дослідження вчених з Університету МакМастера.

Дані дослідження базуються на спостереженні за пацієнтами, що підтримували зв’язок зі своїми лікарями за допомогою різноманітних онлайн-сервісів, та пацієнтами, що надавали перевагу традиційним методам лікування.

Онлайн-терапія корисна тим, що вона є гнучкішою та не потребує витрат часу на поїздки. Люди отримують доступ до догляду за своїм психічним здоров'ям коли захочуть, не виходячи при цьому з комфортного для себе простору.

Зена Самаан, Дослідниця

Проєкт проводили з 2003 по 2018 роки.

У дослідженні брали участь 17 людей з США, Нідерландів, Австралії, Швеції й Великобританії.

Також ми вже раніше писали👨🏼‍💻 Дослідження: онлайн-терапія при депресії є ефективнішою, ніж традиційна 2💆🏼‍♂️ В Україні запустили платформу для пошуку психологів — EgoBalance, як в Україні запустили платформу для пошуку психологів — EgoBalance.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: