fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 В Україні з’явився Гід з державних послуг — знайти інформацію щодо 1 000 послуг

📱 V Ukraїni z'javyvsja Gid z deržavnyh poslug — znajty informaciju ščodo 1 000 poslug

27 серпня запрацював Гід з державних послуг — інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

27 serpnja zapracjuvav Gid z deržavnyh poslug — informacijnyj onlajn-portal pro vsi servisy, ščo nadajuťsja organamy vykonavčoї vlady ta miscevogo samovrjaduvannja.

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Гід з державних послуг на порталі Дія містить інформацію щодо 1 000 послуг — про місце, спосіб, термін, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Гід доступний у двох форматах відкритих даних: Excel та Json. Одне з важливих завдань Гіду з державних послуг — мінімізувати побутову корупцію та необхідність звертатися за послугами до посередників. Віктор Лях. президент Фонду Східна Європа. Що можна дізнатися. Наразі Гід містить дані щодо 1000 послуг, що розподілені за 17 категоріями сфер діяльності та упорядковані за 36 життєвими подіями. Якщо ви плануєте відкрити бізнес, змінити місце проживання, народити дитину, купити авто або займатися інвестуванням — всю інформацію про місце, спосіб, строки, вартість, результати отримання послуг можна знайти на порталі. Офіційне підтвердження. Гід є офіційним джерелом про державні послуги в Україні. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування при наданні певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом для громадян — не надавати відповідні документи. У майбутньому гід продовжуватиме поповнюватися послугами та життєвими ситуаціями. Якщо ви не знайшли інформацію про необхідну послугу, можна заповнити зворотний зв’язок на сайті. Читайте також про те, що в Умані планують створити міжнародний аеропорт.
Реклама 👇 Замовити

Гід з державних послуг на порталі Дія містить інформацію щодо 1 000 послуг — про місце, спосіб, термін, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів.

Гід доступний у двох форматах відкритих даних: Excel та Json.

Одне з важливих завдань Гіду з державних послуг — мінімізувати побутову корупцію та необхідність звертатися за послугами до посередників

Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа

📱 В Україні з'явився Гід з державних послуг — знайти інформацію щодо 1 000 послуг 1

Що можна дізнатися

Наразі Гід містить дані щодо 1000 послуг, що розподілені за 17 категоріями сфер діяльності та упорядковані за 36 життєвими подіями.

Якщо ви плануєте відкрити бізнес, змінити місце проживання, народити дитину, купити авто або займатися інвестуванням — всю інформацію про місце, спосіб, строки, вартість, результати отримання послуг можна знайти на порталі.

📱 В Україні з'явився Гід з державних послуг — знайти інформацію щодо 1 000 послуг 2

Офіційне підтвердження

Гід є офіційним джерелом про державні послуги в Україні. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування при наданні певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом для громадян — не надавати відповідні документи.

У майбутньому гід продовжуватиме поповнюватися послугами та життєвими ситуаціями. Якщо ви не знайшли інформацію про необхідну послугу, можна заповнити зворотний зв’язок на сайті.

Читайте також про те, що в Умані планують📱 В Україні з'явився Гід з державних послуг — знайти інформацію щодо 1 000 послуг 3🛩 В Умані плануть створити міжнародний аеропорт створити міжнародний аеропорт.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: