fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎶 В Україні з’явилась «професійна профспілка працівників музичної індустрії»: що це таке та навіщо

🎶 V Ukraїni z'javylaś «profesijna profspilka pracivnykiv muzyčnoї industriї»: ščo ce take ta naviščo
До спілки увійшли представники медіа та музичної галузі країни — артисти, продюсери, організатори подій, менеджери та інші.
Do spilky uvijšly predstavnyky media ta muzyčnoї galuzi kraїny — artysty, prodjusery, organizatory podij, menedžery ta inši.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Професійна профспілка працівників музичної індустрії. Як зазначили в самій організації, що офіційний документ про державну реєстрацію профспілки отримали у Міністерстві юстиції. Очолив організацію продюсер Михайло Ясинський, а його заступницею стала правознавиця Ганна Степаненко. Очікується, що профспілка матиме юридичні інструменти для захисту професійних інтересів представників музичної сфери та їх авторських прав. Окрім того, у планах організації створити сучасне законодавство для відповідної індустрії та розробити податкову політику з подальшим розвитком інвестиційного клімату культурної галузі. В самій організації зазначають, що ціллю профспілки — це розвиток музичного ринку та його інтеграцію в життя України та Європи. Профспілка вже подала до Ради пропозиції про створення профільного підкомітету музичної індустрії. У самій організації зазначили, що комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики сприйняли ініціативу позитивно, вже у наступному місяці розглядатимуть питання про створення відповідного підкомітету. Читатйте також: 📲 У Парламенті зареєстрували два необхідні законопроєкти для запуску Дія City. Надалі у планах організації розробка програми розвитку індустрії на 5 років, яку запропонують державі. На сьогодні вже є 16 осередків профспілки у різних областях України. В організації закликають артистів, музикантів, авторів пісень, продюсерів, промоутерів, прокатників сценічного обладнання, організаторів музичних фестивалів та інших представників індустрії приєднуватися до неї. До профспілки вже приєдналися: Режисер Алан Бадоєв; співачка Ольга Полякова; продюсер Юрій Нікітін; директорка і співвласниця музичного видавництва Best Music Мар’яна Вороніна; музикант та засновник видання LiRoom Олексій Бондаренко; продюсер та звукорежисер Вадим Лисиця; голова всеукраїнської асоціації дистриб’юторів, виробників і продавців професійного звукового та світлового обладнання Ольга Кушпитовська; співачка та авторка пісень Тетяна Решетняк (TAYANNA); засновниця форуму концертної індустрії Kyiv Music Days Євгенія Стрижевська; музикант, саунд-продюсер та автор пісень проєкту Cape Cod Максим Сікаленко та інші. Також ми вже раніше писали, як в Україні ввели імміграційні квоти для іноземних IT-фахівців.
Реклама 👇 Замовити

«Професійна профспілка працівників музичної індустрії»

Як зазначили в самій організації, що офіційний документ про державну реєстрацію профспілки отримали у Міністерстві юстиції. Очолив організацію продюсер Михайло Ясинський, а його заступницею стала правознавиця Ганна Степаненко.

Очікується, що профспілка матиме юридичні інструменти для захисту професійних інтересів представників музичної сфери та їх авторських прав. Окрім того, у планах організації створити сучасне законодавство для відповідної індустрії та розробити податкову політику з подальшим розвитком інвестиційного клімату культурної галузі.

В самій організації зазначають, що ціллю профспілки — це розвиток музичного ринку та його інтеграцію в життя України та Європи.

🎶 В Україні з'явилась «професійна профспілка працівників музичної індустрії»: що це таке та навіщо 1

Профспілка вже подала до Ради пропозиції про створення профільного підкомітету музичної індустрії. У самій організації зазначили, що комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики сприйняли ініціативу позитивно, вже у наступному місяці розглядатимуть питання про створення відповідного підкомітету.

Читайте також: 📲 У Парламенті зареєстрували два необхідні законопроєкти для запуску Дія City

Надалі у планах організації розробка програми розвитку індустрії на 5 років, яку запропонують державі.

На сьогодні вже є 16 осередків профспілки у різних областях України. В організації закликають артистів, музикантів, авторів пісень, продюсерів, промоутерів, прокатників сценічного обладнання, організаторів музичних фестивалів та інших представників індустрії приєднуватися до неї.

🎶 В Україні з'явилась «професійна профспілка працівників музичної індустрії»: що це таке та навіщо 2

До профспілки вже приєдналися:

  • Режисер Алан Бадоєв;
  • співачка Ольга Полякова;
  • продюсер Юрій Нікітін;
  • директорка і співвласниця музичного видавництва Best Music Мар’яна Вороніна;
  • музикант та засновник видання LiRoom Олексій Бондаренко;
  • продюсер та звукорежисер Вадим Лисиця;
  • голова всеукраїнської асоціації дистриб’юторів, виробників і продавців професійного звукового та світлового обладнання Ольга Кушпитовська;
  • співачка та авторка пісень Тетяна Решетняк (TAYANNA);
  • засновниця форуму концертної індустрії Kyiv Music Days Євгенія Стрижевська;
  • музикант, саунд-продюсер та автор пісень проєкту Cape Cod Максим Сікаленко та інші.

Також ми вже раніше писали🎶 В Україні з'явилась «професійна профспілка працівників музичної індустрії»: що це таке та навіщо 3🤓 В Україні ввели імміграційні квоти для іноземних IT-фахівців, як в Україні ввели імміграційні квоти для іноземних IT-фахівців.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: