fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 В Україні ввели імміграційні квоти для іноземних IT-фахівців

🤓 V Ukraїni vvely immigracijni kvoty dlja inozemnyh IT-fahivciv
Відтепер іноземні ІТ-спеціалісти можуть подавати документи на отримання дозволу на імміграцію.
Vidteper inozemni IT-specialisty možuť podavaty dokumenty na otrymannja dozvolu na immigraciju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Імміграційні квоти для IT-фахівців. Як повідомила пресслужба Мінцифри у Facebook, за допомогою нових квот українські ІТ-компанії зможуть працевлаштувати додатково 5 000 висококваліфікованих ІТ-спеціалістів на майже постійній основі. Усі співробітники отримають посвідку на постійне проживання, що надає можливість 10 років вільно жити та працювати Україні. Читатйте також: 👔 Культура компанії та її формування: з чого почати. Аби оформити дозвіл необхідно: Підготувати документи. Компанія, яка запрошує іноземця на роботу, може допомогти узгодити усі необхідні папери. Перелік документів та додаткова інформація доступні на офіційній вебсторінці ДМС. Подати документи на імміграцію. Фахівці, які вже мешкають в Україні, можуть подати свої документи у територіальний підрозділ Державної міграційної служби за місцем своєї реєстрації. Іноземні спеціалісти, що знаходяться за межами країни, можуть узгодити квоти для IT-фахівців у консульських установах України за кордоном. Перевірка досьє заявника. ДМС перевірить іноземця стосовно рішення про надання чи відмову у наданні дозволу на імміграцію. Зазвичай цей процес триває протягом 3-4 місяців, у деяких випадках до року. Дозвіл на імміграцію діє один рік від моменту надання. Подання документів на посвідку постійного проживання. Тут такі самі умови, як і на другому етапі при подачі документів на імміграцію, якщо кандидат знаходиться в Україні — ДМС за місцем реєстрації, якщо закордоном — консульські установи. Отримання посвідки на постійне проживання. Іноземець особисто з’являється у відповідний територіальний підрозділ ДМС, де після проходження необхідної процедури отримує посвідку на постійне проживання. Процедура забирає менше одного робочого дня. Реєстрація місця проживання. Після отримання посвідки на постійне проживання іноземець зобов’язаний у 30-ти денний строк зареєструвати місце свого проживання. Окрім того, Мінцифри підготувало кваліфікаційні вимоги для кандидатів на квоти, ознайомитись з якими можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як Business Insider опублікував список найбільш прибуткових професій майбутнього.
Реклама 👇 Замовити

Імміграційні квоти для IT-фахівців

Як повідомила пресслужба Мінцифри у Facebook, за допомогою нових квот українські ІТ-компанії зможуть працевлаштувати додатково 5 000 висококваліфікованих ІТ-спеціалістів на майже постійній основі.

Усі співробітники отримають посвідку на постійне проживання, що надає можливість 10 років вільно жити та працювати Україні.

Читайте також: 👔 Культура компанії та її формування: з чого почати

Аби оформити дозвіл необхідно:

  • Підготувати документи. Компанія, яка запрошує іноземця на роботу, може допомогти узгодити усі необхідні папери. Перелік документів та додаткова інформація доступні на офіційній вебсторінці ДМС.
  • Подати документи на імміграцію. Фахівці, які вже мешкають в Україні, можуть подати свої документи у територіальний підрозділ Державної міграційної служби за місцем своєї реєстрації. Іноземні спеціалісти, що знаходяться за межами країни, можуть узгодити квоти для IT-фахівців у консульських установах України за кордоном.
  • Перевірка досьє заявника. ДМС перевірить іноземця стосовно рішення про надання чи відмову у наданні дозволу на імміграцію. Зазвичай цей процес триває протягом 3-4 місяців, у деяких випадках до року. Дозвіл на імміграцію діє один рік від моменту надання.
  • Подання документів на посвідку постійного проживання. Тут такі самі умови, як і на другому етапі при подачі документів на імміграцію, якщо кандидат знаходиться в Україні — ДМС за місцем реєстрації, якщо закордоном — консульські установи.
  • Отримання посвідки на постійне проживання. Іноземець особисто з’являється у відповідний територіальний підрозділ ДМС, де після проходження необхідної процедури отримує посвідку на постійне проживання. Процедура забирає менше одного робочого дня.
  • Реєстрація місця проживання. Після отримання посвідки на постійне проживання іноземець зобов’язаний у 30-ти денний строк зареєструвати місце свого проживання.

Окрім того, Мінцифри підготувало кваліфікаційні вимоги для кандидатів на квоти, ознайомитись з якими можна за посиланням.

🤓 В Україні ввели імміграційні квоти для іноземних IT-фахівців 1

Також ми вже раніше писали🤓 В Україні ввели імміграційні квоти для іноземних IT-фахівців 2🤔 Business Insider опублікував список найбільш прибуткових професій майбутнього, як Business Insider опублікував список найбільш прибуткових професій майбутнього.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: