fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 Forbes склав рейтинг найбагатших тіктокерів

🤑 Forbes sklav rejtyng najbagatšyh tiktokeriv
Лише за рік кожен з найпопулярніших блогерів у Tiktok заробив більш ніж $1 мільйон.
Lyše za rik kožen z najpopuljarnišyh blogeriv u Tiktok zarobyv biľš niž $1 miľjon.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рейтинг Forbes та найбагатші тіктокери. Як передає видання DTF Magazine, журнал Forbes вперше склав рейтинг з найбагатшими тіктокерами. До переліку потрапило сім чоловік. Для рейтингу підрахували прибутки та доходи блогерів з 30 червня 2019 по 30 червня 2020 року. 6 місце: Майкл Лі та Спенсер X — $1,2 мільйона кожен. Шосту сходинку рейтинг розділили одразу два блогери — Майкл Лі (Michael Le) та Спенсер Х (Spencer X). Перший тіктокер відомий за свій ролик, що має найбільшу кількість переглядів на платформі (478 мільйонів переглядів). А Спенсер Х вже встиг підписати контракти з такими відомими компаніями як Sony, Oreo та Uno. @justmaikoi had @javierr teach me this dance again.. i think i got it :D ♬ Slow to fast challenge - justmaiko @spencerx When a beatboxer gets too turnt 🗣💪🏼🎶 THANK YOU FOR 40 MILLION!! ♬ original sound - spencerx 5 місце: Джош Річардс — $1,5 мільйона. Джош Річардс (Josh Richards) вже встиг випустити свою серію мерчу, підписав контракт з Reebok, співпрацював з лейблом Warner Records, а також створив компанію для підтримки людей з талантами — TalentX. @joshrichards Don’t worry I won’t pull a Noah... DC: @yodelinghaley ♬ Money trees - jordanaudiozz 4 місце: Лорен Грей  — $2,6 мільйона. Блогерка Лорен Грей (Loren Gray) є своєю власною менеджеркою та агенткою. Вона має контракт з музичним лейблом Virgin Records та майже десять сольних пісень. Окрім того, вона співпрацювала з брендами Skechers і Revlon, компаніями Hyundai та Burger King. @lorengrayforgot to trim☹️♬ HATCHBACK BLADEZ - kyleyoumadethat 3 місце: Діксі ДАмеліо — $2,9 мільйона. Діксі ДАмеліо (Dixie DAmelio) має більш ніж 46 мільйонів підписників. У червні цього року вона випустила свою пісню Be Happy, яка посіла перше місце в рейтингу найпопулярніших відео на YouTube. @[email protected]♬ original sound - dixiedamelio 2 місце: Чарлі ДАмеліо — $4 мільйона. Старша сестра Діксі ДАмеліо Чарлі опублікувала перше відео на TikTok в червні минулого року. За весь свій час роботи на платформі вона встигла виступити разом зі співачкою Bebe Rexha та була відповідальною за обліковий запис Prada в TikTok на Паризькому тижні моди. Окрім того, вона та її сестра нещодавно уклали контракт з брендом Hollister. @charlidameliodc @sheafreak4jb1♬ Not The Thermometer Slow Version - _.editedsounds 1 місце: Рей Істерлінг — $5 мільйонів. Рей Істерлінг (Rae Easterling) має 55 мільйонів підписників та вже співпрацювала з такими брендами як Reebok, FashionNova та Daniel Wellington. До того ж вона знімалась в рекламах Sony та Revlon. У липні цього року вона стала амбасадоркою бренду American Eagle. @[email protected]♬ original sound - littledoorag Також ми вже раніше писали, як Forbes опублікував список найпопулярніших серіалів Netflix цього літа.
Реклама 👇 Замовити

Рейтинг Forbes та найбагатші тіктокери

Як передає видання DTF Magazine, журнал Forbes вперше склав рейтинг з найбагатшими тіктокерами. До переліку потрапило сім чоловік.

Для рейтингу підрахували прибутки та доходи блогерів з 30 червня 2019 по 30 червня 2020 року.

6 місце: Майкл Лі та Спенсер X — $1,2 мільйона кожен

Шосту сходинку рейтинг розділили одразу два блогери — Майкл Лі (Michael Le) та Спенсер Х (Spencer X). Перший тіктокер відомий за свій ролик, що має найбільшу кількість переглядів на платформі (478 мільйонів переглядів). А Спенсер Х вже встиг підписати контракти з такими відомими компаніями як Sony, Oreo та Uno.

@justmaikoi had @javierr teach me this dance again.. i think i got it 😀

♬ Slow to fast challenge – justmaiko

@spencerx

When a beatboxer gets too turnt 🗣💪🏼🎶 THANK YOU FOR 40 MILLION!!

♬ original sound – spencerx

5 місце: Джош Річардс — $1,5 мільйона

Джош Річардс (Josh Richards) вже встиг випустити свою серію мерчу, підписав контракт з Reebok, співпрацював з лейблом Warner Records, а також створив компанію для підтримки людей з талантами — TalentX.

@joshrichards

Don’t worry I won’t pull a Noah… DC: @yodelinghaley

♬ Money trees – jordanaudiozz

4 місце: Лорен Грей  — $2,6 мільйона

Блогерка Лорен Грей (Loren Gray) є своєю власною менеджеркою та агенткою. Вона має контракт з музичним лейблом Virgin Records та майже десять сольних пісень. Окрім того, вона співпрацювала з брендами Skechers і Revlon, компаніями Hyundai та Burger King.

@lorengrayforgot to trim☹️♬ HATCHBACK BLADEZ – kyleyoumadethat

3 місце: Діксі Д’Амеліо — $2,9 мільйона

Діксі Д’Амеліо (Dixie D’Amelio) має більш ніж 46 мільйонів підписників. У червні цього року вона випустила свою пісню Be Happy, яка посіла перше місце в рейтингу найпопулярніших відео на YouTube.

@dixiedamelio@addisonre♬ original sound – dixiedamelio

2 місце: Чарлі Д’Амеліо — $4 мільйона

Старша сестра Діксі Д’Амеліо Чарлі опублікувала перше відео на TikTok в червні минулого року. За весь свій час роботи на платформі вона встигла виступити разом зі співачкою Bebe Rexha та була відповідальною за обліковий запис Prada в TikTok на Паризькому тижні моди. Окрім того, вона та її сестра нещодавно уклали контракт з брендом Hollister.

@charlidameliodc @sheafreak4jb1♬ Not The Thermometer Slow Version – _.editedsounds

1 місце: Рей Істерлінг — $5 мільйонів

Рей Істерлінг (Rae Easterling) має 55 мільйонів підписників та вже співпрацювала з такими брендами як Reebok, FashionNova та Daniel Wellington. До того ж вона знімалась в рекламах Sony та Revlon. У липні цього року вона стала амбасадоркою бренду American Eagle.

@addisonre@sherinicolee♬ original sound – littledoorag

Також ми вже раніше писали🤑 Forbes склав рейтинг найбагатших тіктокерів 1😲 Forbes опублікував список найпопулярніших серіалів Netflix цього літа, як Forbes опублікував список найпопулярніших серіалів Netflix цього літа.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: