fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🏫 В Україні стартував безкоштовний онлайн-курс про екологію для підлітків — Екоакадемія

👨🏼‍🏫 V Ukraїni startuvav bezkoštovnyj onlajn-kurs pro ekologiju dlja pidlitkiv — Ekoakademija
25-хвилинний безкоштовний онлайн-курс допоможе підліткам виробити прості звички з догляду за планетою.
25-hvylynnyj bezkoštovnyj onlajn-kurs dopomože pidlitkam vyrobyty prosti zvyčky z dogljadu za planetoju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Онлайн-курс Екоакадемія. Мета курсу — розвінчати міф, що одній людині не під силу поліпшити стан планети. Екоакадемія пропонує поради з сортування, компостування, поводження з пластиком, мінімізації відходів. Курс допоможе підліткам запустити позитивні зміни у своїх домівках, серед друзів та у спільнотах. Про курс. Структура курсу: Урок №1. В якому світі ми живемо? (що спільного між кораловими рифами в океані та вирубкою лісів?) Урок №2. Особливості сортування (сортування та компостування — це легко); Урок №3. Мінімалізм (мінімалізм, свідоме споживання та багаторазові речі); Урок №4. Як не боятися пластику? (уроки сортування пластику); Урок № 5. Екоактивізм (підказки від затятих екоактивістів). З темами знайомитимуть герої курсу — Павучиха Поля, Голуб Роберт, Русалка Марина, Черв’як Леонід та Робот Зеро. Наприкінці курсу слухачі зможуть перевірити опановані знання на Екоекзамені. Читатйте також: 💍 Pandora планує до 2025 року повністю перейти на перероблене золото та срібло. В Україні наразі переробляють лише 3,2% відходів. Екоакадемія покаже, що ситуацію можна виправити — для цього варто почати змінювати ставлення до поводження з відходами. Для кого. У першу чергу курс направлений на підлітків, які отримають покрокову інструкцію як стати екодружнім, врятувати свою планету від великої сміттєвої плями та отримають чекліст свідомого ставлення до речей. Курс також стане у пригоді батькам та вчителям, які прагнуть у простий та цікавий спосіб долучити молодше покоління до і корисних екозвичкок. Також ми вже раніше писали, як в Україні запустили стартап, що може контролювати споживання продуктів та покращити стан довкілля — BioBin.
Реклама 👇 Замовити

Онлайн-курс Екоакадемія

Мета курсу — розвінчати міф, що одній людині не під силу поліпшити стан планети.

Екоакадемія пропонує поради з сортування, компостування, поводження з пластиком, мінімізації відходів. Курс допоможе підліткам запустити позитивні зміни у своїх домівках, серед друзів та у спільнотах.

👨🏼‍🏫 В Україні стартував безкоштовний онлайн-курс про екологію для підлітків — Екоакадемія 1

Про курс

Структура курсу:

  • Урок №1. В якому світі ми живемо? (що спільного між кораловими рифами в океані та вирубкою лісів?)
  • Урок №2. Особливості сортування (сортування та компостування — це легко);
  • Урок №3. Мінімалізм (мінімалізм, свідоме споживання та багаторазові речі);
  • Урок №4. Як не боятися пластику? (уроки сортування пластику);
  • Урок № 5. Екоактивізм (підказки від затятих екоактивістів).

З темами знайомитимуть герої курсу — Павучиха Поля, Голуб Роберт, Русалка Марина, Черв’як Леонід та Робот Зеро. Наприкінці курсу слухачі зможуть перевірити опановані знання на Екоекзамені.

👨🏼‍🏫 В Україні стартував безкоштовний онлайн-курс про екологію для підлітків — Екоакадемія 2

Читайте також: 💍 Pandora планує до 2025 року повністю перейти на перероблене золото та срібло

В Україні наразі переробляють лише 3,2% відходів. Екоакадемія покаже, що ситуацію можна виправити — для цього варто почати змінювати ставлення до поводження з відходами.

Для кого

У першу чергу курс направлений на підлітків, які отримають покрокову інструкцію як стати екодружнім, врятувати свою планету від великої сміттєвої плями та отримають чекліст свідомого ставлення до речей.

Курс також стане у пригоді батькам та вчителям, які прагнуть у простий та цікавий спосіб долучити молодше покоління до і корисних екозвичкок.

Також ми вже раніше писали👨🏼‍🏫 В Україні стартував безкоштовний онлайн-курс про екологію для підлітків — Екоакадемія 3♻️ В Україні запустили стартап, що може контролювати споживання продуктів та покращити стан довкілля — BioBin, як в Україні запустили стартап, що може контролювати споживання продуктів та покращити стан довкілля — BioBin.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: