fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍒 У липні планують запатентувати першу українську ягоду — «Мелітопольська черешня»

🍒 U lypni planujuť zapatentuvaty peršu ukraїnśku jagodu — «Melitopoľśka čerešnja»
Це перша українська ягода, яка отримає реєстрацію як географічне зазначення і матиме право на визнання в ЄС.
Ce perša ukraїnśka jagoda, jaka otrymaje rejestraciju jak geografične zaznačennja i matyme pravo na vyznannja v JeS.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мелітопольська черешня. Асоціація виробників мелітопольської черешні подала заявку на реєстрацію географічного зазначення походження товару. Про це повідомили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Історія ягоди розпочинається ще з ХІХ сторіччя. Її вирощують у районі міста Мелітополь та оточуючих населених пунктах. Мелітопольська черешня — товар елітного класу, плоди якої збирають вручну. Ягоди характеризується багатим ароматом і смаком, збалансованим вмістом цукру та кислоти, а також відмінними товарними властивостями.. Повідомлення на Facebook-сторінці Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. . Раніше в Україні вже зареєстрували продукт, який має географічне зазначення — Гуцульська овеча бриндзя. Читатйте також: 👻 Німецький дизайнер розробив шрифт Mohyla Sans, надихнувшись українськими надгробками. Гуцульська овеча бриндзя. Минулого року Гуцульська овеча бриндзя отримала свій патнет географічного зазначення, що зробило його першим продуктом в Україні з таким званням. Бриндзю виготовляють на літніх високогірних пасовищах Карпат з гірського овечого молока відповідно до традицій, що сходять до XV століття, про це повідомляють в агенстві Інтерфакс-Україна. Як зазначила заступниця Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, такий патент надає багато можливостей. Продукти з географічним маркуванням мають унікальні особливості, повязані з їхнім походженням з певного регіону, відображають неповторні традиції, культурну спадщину і історію України. Така продукція забезпечить перспективами не тільки розвиток локального виробництва, а й ефективну роботу на зовнішніх ринках, збільшення експортного потенціалу і впізнаваності України як виробника харчової продукції світового рівня. . Олена Ковальова. Заступниця Міністра аграрної політики та продовольства України. Також ми вже писали, як Херсонщина отримала новий брендинг — Впусти вітер в голову.
Реклама 👇 Замовити

«Мелітопольська черешня»

«Асоціація виробників мелітопольської черешні» подала заявку на реєстрацію географічного зазначення походження товару. Про це повідомили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Історія ягоди розпочинається ще з ХІХ сторіччя. Її вирощують у районі міста Мелітополь та оточуючих населених пунктах.

Мелітопольська черешня — товар елітного класу, плоди якої збирають вручну. Ягоди характеризується багатим ароматом і смаком, збалансованим вмістом цукру та кислоти, а також відмінними товарними властивостями.

Повідомлення на Facebook-сторінці Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

🍒 У липні планують запатентувати першу українську ягоду — «Мелітопольська черешня» 1

Раніше в Україні вже зареєстрували продукт, який має географічне зазначення — «Гуцульська овеча бриндзя».

Читайте також: 👻 Німецький дизайнер розробив шрифт Mohyla Sans, надихнувшись українськими надгробками

«Гуцульська овеча бриндзя»

Минулого року «Гуцульська овеча бриндзя» отримала свій патнет географічного зазначення, що зробило його першим продуктом в Україні з таким званням.

«Бриндзю» виготовляють на літніх високогірних пасовищах Карпат з гірського овечого молока відповідно до традицій, що сходять до XV століття, про це повідомляють в агенстві Інтерфакс-Україна.

🍒 У липні планують запатентувати першу українську ягоду — «Мелітопольська черешня» 2

Як зазначила заступниця Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, такий патент надає багато можливостей.

Продукти з географічним маркуванням мають унікальні особливості, пов'язані з їхнім походженням з певного регіону, відображають неповторні традиції, культурну спадщину і історію України. Така продукція забезпечить перспективами не тільки розвиток локального виробництва, а й ефективну роботу на зовнішніх ринках, збільшення експортного потенціалу і впізнаваності України як виробника харчової продукції світового рівня.

Олена Ковальова, Заступниця Міністра аграрної політики та продовольства України

Також ми вже писали🍒 У липні планують запатентувати першу українську ягоду — «Мелітопольська черешня» 3💨 Херсонщина отримала новий брендинг — «Впусти вітер в голову», як Херсонщина отримала новий брендинг — «Впусти вітер в голову».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: