fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🎨 У Києві відбудеться безкоштовна виставка робіт Сальвадора Далі

👨🏼‍🎨 U Kyjevi vidbudeťsja bezkoštovna vystavka robit Saľvadora Dali
Виставка триватиме до 26 червня включно.
Vystavka tryvatyme do 26 červnja vključno.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Виставка робіт Сальвадора Далі. У цю середу, 10 червня, відбудеться відкриття виставки гравюр каталонського сюрреаліста Сальвадора Далі Пустотливі сни Пантаґрюеля (Les songes drolatique de Pantagruel). Вперше в Україні організатори представлять повну не розрізнену колекцію гравюр 1973 року найлімітованішого тиражу — 50 примірників підписаних і пронумерованих особисто Далі. До того, як гравюри були оформлені у рами, вони зберігалися в спеціальній папці у вигляді середньовічної книги, яка також буде представлена на експозиції. Читатйте також: 🎬 У Планеті кіно назвали можливу дату відкриття кінотеатрів та фільми у прокаті після карантину. Пустотливі сни Пантаґрюеля — графічна серія Сальвадора Далі, у якій елементи його робіт, написаних раніше, доповнюють гравюри про людські пороки. Перша версія таких гравюр була випущена видавцем роману Рішаром Бретоном у XVI столітті. Виставка відбудеться в галереї аукціонного дому Золотое Сечение. Відвідати захід зможуть усі охочі, проте через стан карантину будуть певні обмеження — у залі можуть одночасно перебувати не більше 12 осіб та необхідно мати маску. Український глядач скучив за культурними подіями, які було тимчасово призупинені через карантин. Ми раді відкрити сезон дійсно особливим проєктом одного зі світових геніїв Сальвадора Далі. Серія була неодноразово виставлена у культових світових галереях, а також успішно продавалася на торгах аукціонних домів Sotheby’s та Christie’s.. Михайло Василенко. Співвласник аукціонного дому Золотое Сечение. https://www.youtube.com/watch?v=w2Dmlae1zXY   Також ми вже писали, як у віденській художній галереї Альбертіна з’явився аудіогід українською мовою.
Реклама 👇 Замовити

Виставка робіт Сальвадора Далі

У цю середу, 10 червня, відбудеться відкриття виставки гравюр каталонського сюрреаліста Сальвадора Далі «Пустотливі сни Пантаґрюеля» (Les songes drolatique de Pantagruel).

Вперше в Україні організатори представлять повну не розрізнену колекцію гравюр 1973 року найлімітованішого тиражу — 50 примірників підписаних і пронумерованих особисто Далі. До того, як гравюри були оформлені у рами, вони зберігалися в спеціальній папці у вигляді середньовічної книги, яка також буде представлена на експозиції.

👨🏼‍🎨 У Києві відбудеться безкоштовна виставка робіт Сальвадора Далі 1

Читайте також: 🎬 У «Планеті кіно» назвали можливу дату відкриття кінотеатрів та фільми у прокаті після карантину

«Пустотливі сни Пантаґрюеля» — графічна серія Сальвадора Далі, у якій елементи його робіт, написаних раніше, доповнюють гравюри про людські пороки. Перша версія таких гравюр була випущена видавцем роману Рішаром Бретоном у XVI столітті.

Виставка відбудеться в галереї аукціонного дому «Золотое Сечение». Відвідати захід зможуть усі охочі, проте через стан карантину будуть певні обмеження — у залі можуть одночасно перебувати не більше 12 осіб та необхідно мати маску.

Український глядач скучив за культурними подіями, які було тимчасово призупинені через карантин. Ми раді відкрити «сезон» дійсно особливим проєктом одного зі світових геніїв Сальвадора Далі. Серія була неодноразово виставлена у культових світових галереях, а також успішно продавалася на торгах аукціонних домів Sotheby’s та Christie’s.

Михайло Василенко, Співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение»

 

Також ми вже писали👨🏼‍🎨 У Києві відбудеться безкоштовна виставка робіт Сальвадора Далі 2🖼 У віденській художній галереї Альбертіна з’явився аудіогід українською мовою, як у віденській художній галереї Альбертіна з’явився аудіогід українською мовою.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: