fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏛 Бессарабський ринок у Києві планує відкрити свій власний музей 

🏛 Bessarabśkyj rynok u Kyjevi planuje vidkryty svij vlasnyj muzej 
Усі охочі можуть підтримати ідею створення музею.
Usi ohoči možuť pidtrymaty ideju stvorennja muzeju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бессарабський ринок та музей. Як повідомляють на сайті ринку, окрім свого цільового призначення, будівля ще має історичне значення для міста, саме тому на базі ринку вирішили зробити музей, присвячений історії Бессарабки. Передає видання МАЯК. У першу чергу планують зібрати та систематизувати усі матеріали, що у майбутньому стануть експонатами музею. Ми хочемо передати історію наступним поколінням у можливий для нас спосіб: зібрати всі дотичні матеріали в одному місці, аби якомога детальніше відтворити багаторічне життя Бессарабського ринку.. Микола Ковальчук. Директор Бессарабського ринку. Читатйте також: 🏛 У Києві запустили проєкт на підтримку пам’яток архітектури — replace. Усі охочі можуть приєднатися до створення музею та внести якусь свою певну частину. Надіслати різноманітні матеріали, фото чи відео можна на пошту ринку: [email protected] Раніше у Києві вже пропонували зробити реконструкцію Бессарабського ринку. Концепт реконструкції. Автором проєкту реконструкції ринку є архітектор Андрій Миргородський. Він представив свою концепцію на архітектурному конкурсі Ukrainian Urban Awards. Згідно з проєктом планувалось зробити: Реорганізацію внутрішнього простору ринку з застосуванням легких розбірних конструкцій для більш раціонального використання території та створення сучасних, комфортних умов для забезпечення світових стандартів; створити пішохідні зони між будівлею ринку та суміжним кварталом; вирішити проблеми транспорту та паркування шляхом перерозподілу транспортних потоків на Бессарабській площі та організації місць для паркування автомобілів. Також ми вже раніше писали, як Київські архітектори запропонували проєкт реновації заводу Ріхерта — концепт від SHOVK.
Реклама 👇 Замовити

Бессарабський ринок та музей

Як повідомляють на сайті ринку, окрім свого цільового призначення, будівля ще має історичне значення для міста, саме тому на базі ринку вирішили зробити музей, присвячений історії «Бессарабки». Передає видання «МАЯК».

У першу чергу планують зібрати та систематизувати усі матеріали, що у майбутньому стануть експонатами музею.

🏛 Бессарабський ринок у Києві планує відкрити свій власний музей  1

Ми хочемо передати історію наступним поколінням у можливий для нас спосіб: зібрати всі дотичні матеріали в одному місці, аби якомога детальніше відтворити багаторічне життя Бессарабського ринку.

Микола Ковальчук, Директор Бессарабського ринку
Читайте також: 🏛 У Києві запустили проєкт на підтримку пам’яток архітектури — replace

Усі охочі можуть приєднатися до створення музею та внести якусь свою певну частину. Надіслати різноманітні матеріали, фото чи відео можна на пошту ринку: [email protected]

Раніше у Києві вже пропонували зробити реконструкцію Бессарабського ринку.

Концепт реконструкції

Автором проєкту реконструкції ринку є архітектор Андрій Миргородський. Він представив свою концепцію на архітектурному конкурсі Ukrainian Urban Awards.

🏛 Бессарабський ринок у Києві планує відкрити свій власний музей  2

Згідно з проєктом планувалось зробити:

  • Реорганізацію внутрішнього простору ринку з застосуванням легких розбірних конструкцій для більш раціонального використання території та створення сучасних, комфортних умов для забезпечення світових стандартів;
  • створити пішохідні зони між будівлею ринку та суміжним кварталом;
  • вирішити проблеми транспорту та паркування шляхом перерозподілу транспортних потоків на Бессарабській площі та організації місць для паркування автомобілів.
01/ 05

Також ми вже раніше писали🏛 Бессарабський ринок у Києві планує відкрити свій власний музей  3🏭 Київські архітектори запропонували проєкт реновації заводу Ріхерта — концепт від SHOVK, як Київські архітектори запропонували проєкт реновації заводу Ріхерта — концепт від SHOVK.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: