fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 Скоро можна буде відкрити банківський рахунок онлайн — як саме

💰 Skoro možna bude vidkryty bankivśkyj rahunok onlajn — jak same
Кожен зможе відкрити банківський рахунок прямо у себе вдома.
Kožen zmože vidkryty bankivśkyj rahunok prjamo u sebe vdoma.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Банківський рахунок онлайн. Положення Нацбанку про здійснення банками фінансового моніторингу набрало чинності сьогодні. Про це повідомили в Telegram-каналі Мінцифри. У найближчому майбутньому можна буде відкривати рахунки у банку. Зробити це можна буде за допомогою віддаленої ідентифікації та верифікації клієнтів. Для ідентифікації можна використати: Відеотрансляцію; систему BankID НБУ, накладаючи е-підпис на копію ідентифікаційного документа. Читатйте також: 💰 Пояснюємо нові правила фінмоніторингу: як робити перекази з 28 квітня. А для неризикових ділових відносин буде доступна спрощена система верифікації: За допомогою Системи BankID НБУ; накладення е-підпису на копію документа; здійснення першого платежу на символічну суму на окремий рахунок банку з власного; зчитування даних з безконтактного електронного носія, імплантованого в ID-картку або біометричний паспорт, за допомогою смартфона та фіксації цієї операції; ідентифікація даних, отриманих з бюро кредитних історій. Також у Мінцифрі зазначили, що вони готові допомагати банкам налагодити процес віддаленої ідентифікації та верифікації клієнтів — насамперед із використанням застосунку Дія (зокрема, формування е-паспортів), а також з підключенням банків до інтегрованої системи е-ідентифікації. Раніше ми вже писали, як monobank запустив бета-версію сервісу для накопичування — Банка.
Реклама 👇 Замовити

Банківський рахунок онлайн

Положення Нацбанку про здійснення банками фінансового моніторингу набрало чинності сьогодні. Про це повідомили в Telegram-каналі Мінцифри.

У найближчому майбутньому можна буде відкривати рахунки у банку. Зробити це можна буде за допомогою віддаленої ідентифікації та верифікації клієнтів. Для ідентифікації можна використати:

  • Відеотрансляцію;
  • систему BankID НБУ, накладаючи е-підпис на копію ідентифікаційного документа.

💰 Скоро можна буде відкрити банківський рахунок онлайн —  як саме 1

Читайте також: 💰 Пояснюємо нові правила фінмоніторингу: як робити перекази з 28 квітня

А для неризикових ділових відносин буде доступна спрощена система верифікації:

  • За допомогою Системи BankID НБУ;
  • накладення е-підпису на копію документа;
  • здійснення першого платежу на символічну суму на окремий рахунок банку з власного;
  • зчитування даних з безконтактного електронного носія, імплантованого в ID-картку або біометричний паспорт, за допомогою смартфона та фіксації цієї операції;
  • ідентифікація даних, отриманих з бюро кредитних історій.

Також у Мінцифрі зазначили, що вони готові допомагати банкам налагодити процес віддаленої ідентифікації та верифікації клієнтів — насамперед із використанням застосунку «Дія» (зокрема, формування е-паспортів), а також з підключенням банків до інтегрованої системи е-ідентифікації.

Раніше ми вже писали💰 Скоро можна буде відкрити банківський рахунок онлайн —  як саме 2🤑 monobank запустив бета-версію сервісу для накопичування — «Банка», як monobank запустив бета-версію сервісу для накопичування — «Банка».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: