fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👻 На Львівщині «полюватимуть» на привидів у пам’ятках архітектури

👻 Na Lvivščyni «poljuvatymuť» na pryvydiv u pam’jatkah arhitektury
«Who you gonna call? Ghostbusters!»
«Who you gonna call? Ghostbusters!»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Полювання на привидів . У Сокальському районі на Львівщині знайшли дуже цікавий та незвичайний спосіб, як зацікавити туристів. Місцеві краєзнавці вирішили розташувати відеокамери для спостереження за привидами у підвалах історичних будівель та пам’ятках архітектури. Про це повідомляє видання Zaxid.net. Усі камери мають функцію нічного бачення і кожен охочий зможе переглянути цілодобову трансляцію з привидами. До переліку локацій, де планують розташувати відеокамери, вже можна побачити вісім обєктів: Підвали Кристинопільського палацу; крипти склепу родини Плятер-Зибергів у Гуті; вежу палацу Лянцкоронських у Тартакові; внутрішні приміщення аріанської вежі у Белзі; підвали костелу святого Марка у Варяжі; вежу комплексу монастиря бригідок у Сокалі; підземні келії Василіанського монастиря; усипальницю родини Потоцьких у криптах церкви святого Володимира у Червонограді. Кошти на обладнання проєкту Привиди Сокальщини збирають на порталі Krystynopol.info та благодійному фонді Фундація розвитку Червонограда. Ці кошти підуть на закупівлю мобільного обладнання відеоспостереження з можливістю нічної зйомки та фіксації руху для встановлення на території різних історичних об’єктів північної Львівщини та трансляції зображення в режимі реального часу. Онлайн-трансляція буде доступна усім користувачам інтернету.. Активісти проєкту Привиди Сокальщини. . Читатйте також: 🌆 Вперед у майбутнє: яким ми маємо побачити Київ у 2050?. Як повідомляє сам засновник порталу Krystynopol.info Юрій Гринів, всього планують зібрати 15 тисяч гривень — цього вистачить на камеру для одного туристичного обєкта. Потім цю ж камеру перенесуть на іншу локацію. Також у рамках проєкту підготують спеціальні матеріали: містичні оповіді, легенди та відео до кожних з обєктів. У нас шахтарський регіон і тут промоцією туризму ніколи не займалися, хоча є шикарна історія, цікаві об’єкти. Кристинопільський палац середини XVIII ст. спроєктований за аналогією з Вілянівським палацом у Варшаві. Це взірець французького класицизму, він є унікальною пам’яткою на Львівщині в доброму збереженому стані. Тому ми вирішили такі речі популяризувати.. Юрій Гринів. Засновник порталу Krystynopol.info. Усі кошти на обладнання планують зібрати до Гелловіну, а інформацію про підтримку самого проєкту можна знайти тут. Також раніше ми вже писали, як у Києві запустили проєкт на підтримку пам’яток архітектури — replace.
Реклама 👇 Замовити

Полювання на привидів 

У Сокальському районі на Львівщині знайшли дуже цікавий та незвичайний спосіб, як зацікавити туристів. Місцеві краєзнавці вирішили розташувати відеокамери для спостереження за привидами у підвалах історичних будівель та пам’ятках архітектури. Про це повідомляє видання Zaxid.net.

Усі камери мають функцію нічного бачення і кожен охочий зможе переглянути цілодобову трансляцію з привидами.

👻 На Львівщині «полюватимуть» на привидів у пам’ятках архітектури 1

До переліку локацій, де планують розташувати відеокамери, вже можна побачити вісім об’єктів:

  • Підвали Кристинопільського палацу;
  • крипти склепу родини Плятер-Зибергів у Гуті;
  • вежу палацу Лянцкоронських у Тартакові;
  • внутрішні приміщення аріанської вежі у Белзі;
  • підвали костелу святого Марка у Варяжі;
  • вежу комплексу монастиря бригідок у Сокалі;
  • підземні келії Василіанського монастиря;
  • усипальницю родини Потоцьких у криптах церкви святого Володимира у Червонограді.

Кошти на обладнання проєкту «Привиди Сокальщини» збирають на порталі Krystynopol.info та благодійному фонді «Фундація розвитку Червонограда».

Ці кошти підуть на закупівлю мобільного обладнання відеоспостереження з можливістю нічної зйомки та фіксації руху для встановлення на території різних історичних об’єктів північної Львівщини та трансляції зображення в режимі реального часу. Онлайн-трансляція буде доступна усім користувачам інтернету.

Активісти проєкту «Привиди Сокальщини»
Читайте також: 🌆 Вперед у майбутнє: яким ми маємо побачити Київ у 2050?

Як повідомляє сам засновник порталу Krystynopol.info Юрій Гринів, всього планують зібрати 15 тисяч гривень — цього вистачить на камеру для одного туристичного об’єкта. Потім цю ж камеру перенесуть на іншу локацію.

Також у рамках проєкту підготують спеціальні матеріали: містичні оповіді, легенди та відео до кожних з об’єктів.

У нас шахтарський регіон і тут промоцією туризму ніколи не займалися, хоча є шикарна історія, цікаві об’єкти. Кристинопільський палац середини XVIII ст. спроєктований за аналогією з Вілянівським палацом у Варшаві. Це взірець французького класицизму, він є унікальною пам’яткою на Львівщині в доброму збереженому стані. Тому ми вирішили такі речі популяризувати.

Юрій Гринів, Засновник порталу Krystynopol.info
👻 На Львівщині «полюватимуть» на привидів у пам’ятках архітектури 2

Кристинопільський палац

Усі кошти на обладнання планують зібрати до Гелловіну, а інформацію про підтримку самого проєкту можна знайти тут.

Також раніше ми вже писали👻 На Львівщині «полюватимуть» на привидів у пам’ятках архітектури 3🏛 У Києві запустили проєкт на підтримку пам’яток архітектури — replace, як у Києві запустили проєкт на підтримку пам’яток архітектури — replace.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: