fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏛 У Києві запустили проєкт на підтримку пам’яток архітектури — replace

🏛 U Kyjevi zapustyly projekt na pidtrymku pam’jatok arhitektury — replace
Автори проєкту хочуть знайти нове призначення київським архітектурним пам'яткам та недобудовам.
Avtory projektu hočuť znajty nove pryznačennja kyїvśkym arhitekturnym pam'jatkam ta nedobudovam.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  replace. Ідея проєкту належить команді дизайн-агенції Hexagon Agency. Проєкт повинен допомогти мешканцям Києва переосмислити функції різних будівель міста. Також можна буде дізнатись про минуле споруд, що саме з ними відбувається сьогодні та навіть вирішити їхнє майбутнє. На всіх історичних будівлях та памятках архітектури, що зараз знаходяться в критичному стані, можна знайти спеціальний QR-код, за допомогою якого можна ознайомитись з історією споруди. Читатйте також: 🌆 Вперед у майбутнє: яким ми маємо побачити Київ у 2050?. Як працює проєкт: Проскануйте QR-код на будівлі. Ознайомтесь з історією та перспективами обєкта. Як саме його можна використовувати у майбутньому, переробити на готель, коворкінг, виставковий центр або прихисток для безпритульних. Далі потрібно обрати, що можна розташувати поряд зі спорудою — сквер, парк або спеціальний майданчик. Наприкінці система вам покаже, які саме ініціативи щодо розвитку цієї будівлі вже є. Потім всі ідеї та їх організацію можна обговорити у відповідних бесідах в месенджерах та соцмережах. Ми подарували неживим об’єктам людську мову, щоб зблизити їх із суспільством. Ми переконані, що публічне обговорення цих об’єктів — також внесок у розв’язання проблем. Нам цікаво зробити місто інтерактивнішим та залучити до урбаністики якомога більше людей.. Автори проєкту replace. . Серед переліку будівель вже можна побачити: типографію Укррудпрому, Корпус театрального інституту, Житній ринок, Тарілку та Гостинний двір на Контрактовій площі. Також можна запропонувати свій варіант обєкту на підтримку. Раніше ми вже писали, як у Києві відкриють коворкінг The Space: три поверхи та 5500 м² на Дарниці.
Реклама 👇 Замовити

replace

Ідея проєкту належить команді дизайн-агенції Hexagon Agency. Проєкт повинен допомогти мешканцям Києва переосмислити функції різних будівель міста. Також можна буде дізнатись про минуле споруд, що саме з ними відбувається сьогодні та навіть вирішити їхнє майбутнє.

На всіх історичних будівлях та пам’ятках архітектури, що зараз знаходяться в критичному стані, можна знайти спеціальний QR-код, за допомогою якого можна ознайомитись з історією споруди.

🏛 У Києві запустили проєкт на підтримку пам’яток архітектури — replace 1

Читайте також: 🌆 Вперед у майбутнє: яким ми маємо побачити Київ у 2050?

Як працює проєкт:

  • Проскануйте QR-код на будівлі.
  • Ознайомтесь з історією та перспективами об’єкта. Як саме його можна використовувати у майбутньому, переробити на готель, коворкінг, виставковий центр або прихисток для безпритульних.
  • Далі потрібно обрати, що можна розташувати поряд зі спорудою — сквер, парк або спеціальний майданчик.
  • Наприкінці система вам покаже, які саме ініціативи щодо розвитку цієї будівлі вже є. Потім всі ідеї та їх організацію можна обговорити у відповідних бесідах в месенджерах та соцмережах.

Ми подарували неживим об’єктам людську мову, щоб зблизити їх із суспільством. Ми переконані, що публічне обговорення цих об’єктів — також внесок у розв’язання проблем. Нам цікаво зробити місто інтерактивнішим та залучити до урбаністики якомога більше людей.

Автори проєкту replace

Серед переліку будівель вже можна побачити: типографію Укррудпрому, Корпус театрального інституту, Житній ринок, «Тарілку» та Гостинний двір на Контрактовій площі. Також можна запропонувати свій варіант об’єкту на підтримку.

Раніше ми вже писали🏛 У Києві запустили проєкт на підтримку пам’яток архітектури — replace 2🏢 У Києві відкриють коворкінг The Space: три поверхи та 5500 м² на Дарниці, як у Києві відкриють коворкінг The Space: три поверхи та 5500 м² на Дарниці.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: