Електронні щоденники
В українських школах збираються запровадити електронну платформу з даними про уроки, успішність та відвідування дітей. Ця система дозволить батькам контролювати навчання дітей в онлайн режимі. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.
За його словами, ця платформа надасть можливість батькам вчасно зреагувати, якщо у дитини буде нагальна потреба у допомозі з навчанням. Також він зазначив, що будуть різні рівні доступу до електронного щоденника.
Не буде такого, що кожен зайшов і все про всіх дізнався. Батьки дивляться за своєю дитиною, дитина дивиться за своїми успіхами та успіхами свого класу, вчитель – за класами, в яких він викладає, а от директор – це єдина людина, яка зможе дивитися за успішністю всіх.
Сергій Бабак, Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій
Окрім того він повідомив, що вже після карантину будуть розвивати онлайн-навчання в країні.
Для цього планують повністю відзняти навчальний рік та надати вільний доступ до матеріалів для всіх охочих.
Такий ресурс стане чудовим інструментом підтримки для школярів, які пропустили навчання через відсутність. Достатньо дізнатися у вчителя тему уроку і, перебуваючи вдома з температурою, увімкнути комп’ютер і подивитись урок.
Сергій Бабак, Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій
Також хочуть створити інклюзивну онлайн-школу. Очікується, що будуть спеціальні відеоуроки з титруванням і сурдоперекладом для дітей порушенням слуху та матеріали для дітей з порушенням зору – з тифлоперекладом.
Раніше ми вже писали? Для підготовки до ЗНО з української літератури запустили подкаст, як запустили подкаст для підготовки до ЗНО з української літератури.