fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📚 Для підготовки до ЗНО з української літератури запустили подкаст

📚 Dlja pidgotovky do ZNO z ukraїnśkoї literatury zapustyly podkast
Перші навчальні випуски вже доступні для прослуховування на сайті Освіта.ua
Perši navčaľni vypusky vže dostupni dlja prosluhovuvannja na sajti Osvita.ua
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Платформа Освіта разом зі знавцем української мови Артуром Пройдаковим запустили безкоштовний подкаст, який допоможе випускникам підготуватися до складання ЗНО з української літератури, яке є обовязковим для всіх абітурієнтів. Артур — вчитель української мови і літератури та експерт з підготовки до ЗНО, розповість про те, до чого варто готуватися учасникам тестування та поділиться лайфхаками для успішного складання тесту. Цього року, зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури відбудеться 26 травня. Крім того, що у випусках ведучий доступно розкаже про особливості тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання, особлива увага приділятиметься творам, які включені до навчальної програми. У коротких подкастах, які випускатимуться щотижня, літературознавець детально розглядатиме творчість одного з авторів, зміст його напрацювань та теоретичні аспекти жанру. Наразі, на сайті доступні для прослуховування чотири теми:. Український фольклор (різновиди народних пісень, балади, історичні пісні) Повість минулих літ (хто такі засновники Києва, Про заснування Києва, Про помсту княгині Ольги деревлянам, як вирізнити літопис з-поміж інших творів на прикладі Повісті минулих літ) Слово про похід Ігорів (жанр та основна думка твору, на що варто звернути увагу) Григорій Сковорода (особливості філософського світогляду Сковороди, поняття бароко, De Libertate, Всякому місту звичай і права, Бджола і Шершень) Також, нагадаємо, що Мінцифра запустила онлайн-платформу з цифрової грамотності.
Реклама 👇 Замовити

Платформа Освіта разом зі знавцем української мови Артуром Пройдаковим запустили безкоштовний подкаст, який допоможе випускникам підготуватися до складання ЗНО з української літератури, яке є обов’язковим для всіх абітурієнтів.

Артур — вчитель української мови і літератури та експерт з підготовки до ЗНО, розповість про те, до чого варто готуватися учасникам тестування та поділиться лайфхаками для успішного складання тесту.

Цього року, зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури відбудеться 26 травня.

📚 Для підготовки до ЗНО з української літератури запустили подкаст 1

Крім того, що у випусках ведучий доступно розкаже про особливості тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання, особлива увага приділятиметься творам, які включені до навчальної програми.

У коротких подкастах, які випускатимуться щотижня, літературознавець детально розглядатиме творчість одного з авторів, зміст його напрацювань та теоретичні аспекти жанру.

Наразі, на сайті доступні для прослуховування чотири теми:

  • Український фольклор (різновиди народних пісень, балади, історичні пісні)
  • Повість минулих літ (хто такі засновники Києва, «Про заснування Києва», «Про помсту княгині Ольги деревлянам», як вирізнити літопис з-поміж інших творів на прикладі «Повісті минулих літ»)
  • Слово про похід Ігорів (жанр та основна думка твору, на що варто звернути увагу)
  • Григорій Сковорода (особливості філософського світогляду Сковороди, поняття «бароко», «De Libertate», «Всякому місту звичай і права», «Бджола і Шершень»)

Також, нагадаємо, що Мінцифра запустила онлайн-платформу з цифрової грамотності📚 Для підготовки до ЗНО з української літератури запустили подкаст 2📱 «Дія. Цифрова освіта»: Мінцифра запустила онлайн-платформу з цифрової грамотності.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: