fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💼 Prozorro: скільки грошей витратили державні структури на боротьбу з COVID-19

👨🏼‍💼 Prozorro: skiľky grošej vytratyly deržavni struktury na boroťbu z COVID-19
Понад 1 мільярд гривень витратили на застереження розповсюдження інфекції.
Ponad 1 miľjard gryveń vytratyly na zasterežennja rozpovsjudžennja infekciї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Підтримка проти COVID-19. З 20 березня по 4 квітня сума, витрачена на товари для запобігання вірусу, складає 952 мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба Prozorro. Державні замовники у цей період найбільше закуповували: Медичне обладнання. Зокрема купляли апарати штучної вентиляції легенів, пульсоксиметри, монітори пацієнта та інші необхідні прилади. На обладнання витратили майже 190 мільйонів гривень. Медичні матеріали. Такі як: рукавички, захисні маски, респіратори, ізоляційні костюми. Всього закупили матеріалів на 147 мільйонів гривень. Обладнання для анестезії та реанімації.  На цю категорію витрат виділили 116 мільйонів гривень. На ці три позиції приходиться майже половина від загальної суми закупівель проти вірусу. Найбільші закупівлі. Найбільше витратили: Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва (КМДА) закупив у комунальної організації Київмедспецтранс послугу забезпечення спеціалізованим автотранспортом медзакладів. На це вони витратили майже 75 мільйонів гривень. Комунальне підприємство Інформатика закупило системи дистанційного вимірювання температури тіла у ТОВ ІНТЕВРО. Сума цього договору складає понад 65 мільйонів гривень. Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України закупив у Казенного науково-виробничого об’єднання Форт МВС України медичні рукавички і маски, котрі обійшлись у 61 мільйони. Усі закупівлі, які здійснюють державні структури для запобігання поширення коронавірусу можна знайти на порталі Prozorro за пошуковим запитом обґрунтування: COVID-19. Також раніше ми писали, як Київрада придбала камери Hikvision, котрі можуть вимірювати температуру тіла та розпізнавати обличчя. Камери Hikvision. Всього закупили понад 400 таких камер для застереження розповсюдження вірусу COVID-19. Камери планують встановити на вулицях міста вже протягом 17-25 квітня, про це повідомляє Слідство.Інфо Дані з камер будуть передавати Національній поліції, Муніципальній охороні та департаменту охорони здоров’я КМДА. Замовником камер стало комунальне підприємство Інформатика, що керує мережею камер у Києві. А постачати прилади стане компанія Інтевро, це стане першим великим замовленням для компанії. Також раніше ми писали, як Рада схвалила податкові канікули на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок.
Реклама 👇 Замовити

Підтримка проти COVID-19

З 20 березня по 4 квітня сума, витрачена на товари для запобігання вірусу, складає 952 мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба Prozorro.

Державні замовники у цей період найбільше закуповували:

  • Медичне обладнання. Зокрема купляли апарати штучної вентиляції легенів, пульсоксиметри, монітори пацієнта та інші необхідні прилади. На обладнання витратили майже 190 мільйонів гривень.
  • Медичні матеріали. Такі як: рукавички, захисні маски, респіратори, ізоляційні костюми. Всього закупили матеріалів на 147 мільйонів гривень.
  • Обладнання для анестезії та реанімації.  На цю категорію витрат виділили 116 мільйонів гривень.

На ці три позиції приходиться майже половина від загальної суми закупівель проти вірусу.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

👨🏼‍💼 Prozorro: скільки грошей витратили державні структури на боротьбу з COVID-19 1

Найбільші закупівлі

Найбільше витратили:

  • Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва (КМДА) закупив у комунальної організації «Київмедспецтранс» послугу забезпечення спеціалізованим автотранспортом медзакладів. На це вони витратили майже 75 мільйонів гривень.
  • Комунальне підприємство «Інформатика» закупило системи дистанційного вимірювання температури тіла у ТОВ «ІНТЕВРО». Сума цього договору складає понад 65 мільйонів гривень.
  • Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України закупив у Казенного науково-виробничого об’єднання «Форт» МВС України медичні рукавички і маски, котрі обійшлись у 61 мільйони.

Усі закупівлі, які здійснюють державні структури для запобігання поширення коронавірусу можна знайти на порталі Prozorro за пошуковим запитом «обґрунтування: COVID-19».

Також раніше ми писали👨🏼‍💼 Prozorro: скільки грошей витратили державні структури на боротьбу з COVID-19 2🌡 У Києві встановлять камери з розпізнаванням температури людей, як Київрада придбала камери Hikvision, котрі можуть вимірювати температуру тіла та розпізнавати обличчя.

Камери Hikvision

Всього закупили понад 400 таких камер для застереження розповсюдження вірусу COVID-19. Камери планують встановити на вулицях міста вже протягом 17-25 квітня, про це повідомляє Слідство.Інфо

👨🏼‍💼 Prozorro: скільки грошей витратили державні структури на боротьбу з COVID-19 3

Дані з камер будуть передавати Національній поліції, Муніципальній охороні та департаменту охорони здоров’я КМДА.

Замовником камер стало комунальне підприємство «Інформатика», що керує мережею камер у Києві. А постачати прилади стане компанія «Інтевро», це стане першим великим замовленням для компанії.

Також раніше ми писали👨🏼‍💼 Prozorro: скільки грошей витратили державні структури на боротьбу з COVID-19 4🚫 Рада схвалила «податкові канікули» на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок, як Рада схвалила «податкові канікули» на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: