fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Криптогаманець з українськими засновниками Trust Wallet завантажили понад 1 мільйон разів

📱 Kryptogamaneć z ukraїnśkymy zasnovnykamy Trust Wallet zavantažyly ponad 1 miľjon raziv
Спеціальний застосунок для зберігання криптовалюти Trust Wallet, що розробили в Україні, завантажили понад мільйон разів на Google Play.
Speciaľnyj zastosunok dlja zberigannja kryptovaljuty Trust Wallet, ščo rozrobyly v Ukraїni, zavantažyly ponad miľjon raziv na Google Play.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Застосунок, розроблений стартапом з українськими засновниками, криптогаманець Trust Wallet, завантажили на Google Play понад 1 мільйон разів. Про це повідомляє головний розробник застосунку Віктор Радченко у своєму Twitter. https://twitter.com/vikmeup/status/1244093145215684609 Що таке Trust Wallet?. Trust Wallet —  це повністю децентралізований мобільний застосунок та криптогаманець, що має функцію зберігання різної криптовалюти. Наразі застосунок може зберігати такі криптовалюти як: Bitcoin, Callisto, Dash, Ethereum, Litecoin, ICON, TRON, Wanchain та інші. Застосунок може зробити резервну копію всіх ваших активів та працює з різними біржами. Окрім того Trust Wallet має спеціальний браузер Web3, що зберігає усю вашу інформацію у безпеці. Криптогаманець доступний для Android та iOS. https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=712BGhU_4oU&feature=emb_logo Історія застосунку. У 2013 році Віктор Радченко, розробник Trust Wallet, вперше почув про таке явище як біткоїн та криптовалюти загалом. Він придбав Ethereum, коли ціна за нього складала всього $15, та почав шукати нові шляхи для зберігання та продажу криптовалют. Одного разу йому був потрібен гаманець для Ethereum, але він не знайшов нічого, що могло б задовільнити його потреби, тому він розробив свй власний застосунок. У той час на ринку в основному пропонувалися різні веб-рішення, котрі були настільки складні, що вам потрібна була б ступінь доктора наук в цій області, щоб навчитися цим користуватися. Віктор Радченко . Розробник Trust Wallet. Таким чином у 2017 році зявився Trust Wallet. У грудні того ж року до команди Віктора приєднався Android-розробник Максим Распутін, з того часу застосунок почав стрімко розиватись та набирати нові оберти. Протягом декількох місяців аудиторія користувачів Trust Wallet постійно зростала, завдяки довірі до самого застосунку. Компанія користувалась попитом і була відома своїм високим рівнем безпеки та зручним інтерфейсом. У липні 2018 року біржа Binance придбала стартап Trust Wallet. Застосунок став дуже важливою частиною біржі, оскільки саме на основі Trust Wallet буде запущено проєкт Binance Chain — нову система обміну криптовалют. Раніше ми розповідали про 3 причини, чому криптовалюти — на часі. Також ми писали, як біржа Binance представила власну картку — можна розрахуватися будь-де за допомогою біткоїна.
Реклама 👇 Замовити

Застосунок, розроблений стартапом з українськими засновниками, криптогаманець Trust Wallet, завантажили на Google Play понад 1 мільйон разів. Про це повідомляє головний розробник застосунку Віктор Радченко у своєму Twitter.

Що таке Trust Wallet?

Trust Wallet —  це повністю децентралізований мобільний застосунок та криптогаманець, що має функцію зберігання різної криптовалюти. Наразі застосунок може зберігати такі криптовалюти як: Bitcoin, Callisto, Dash, Ethereum, Litecoin, ICON, TRON, Wanchain та інші.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Застосунок може зробити резервну копію всіх ваших активів та працює з різними біржами. Окрім того Trust Wallet має спеціальний браузер Web3, що зберігає усю вашу інформацію у безпеці.

Криптогаманець доступний для Android та iOS.

Історія застосунку

У 2013 році Віктор Радченко, розробник Trust Wallet, вперше почув про таке явище як біткоїн та криптовалюти загалом. Він придбав Ethereum, коли ціна за нього складала всього $15, та почав шукати нові шляхи для зберігання та продажу криптовалют.

Одного разу йому був потрібен гаманець для Ethereum, але він не знайшов нічого, що могло б задовільнити його потреби, тому він розробив свй власний застосунок.

У той час на ринку в основному пропонувалися різні веб-рішення, котрі були настільки складні, що вам потрібна була б ступінь доктора наук в цій області, щоб навчитися цим користуватися

Віктор Радченко , Розробник Trust Wallet

Таким чином у 2017 році з’явився Trust Wallet. У грудні того ж року до команди Віктора приєднався Android-розробник Максим Распутін, з того часу застосунок почав стрімко розиватись та набирати нові оберти.

📱 Криптогаманець з українськими засновниками Trust Wallet завантажили понад 1 мільйон разів 1

Протягом декількох місяців аудиторія користувачів Trust Wallet постійно зростала, завдяки довірі до самого застосунку. Компанія користувалась попитом і була відома своїм високим рівнем безпеки та зручним інтерфейсом.

У липні 2018 року біржа Binance придбала стартап Trust Wallet.

Застосунок став дуже важливою частиною біржі, оскільки саме на основі Trust Wallet буде запущено проєкт Binance Chain — нову система обміну криптовалют.

Раніше ми розповідали📱 Криптогаманець з українськими засновниками Trust Wallet завантажили понад 1 мільйон разів 2💰 3 причини, чому криптовалюти — на часі про 3 причини, чому криптовалюти — на часі.

Також ми писали📱 Криптогаманець з українськими засновниками Trust Wallet завантажили понад 1 мільйон разів 3💳 Біржа Binance представила власну картку — можна розрахуватися будь-де за допомогою біткоїна, як біржа Binance представила власну картку — можна розрахуватися будь-де за допомогою біткоїна.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: