fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🖼 Рух HeForShe: запустили AR-галерею українських художниць. Розповідають ведучі Телебачення Торонто

🖼 Ruh HeForShe: zapustyly AR-galereju ukraїnśkyh hudožnyć. Rozpovidajuť veduči Telebačennja Toronto
Олександра Екстер, Марія Синякова, Антоніна Іванова, Софія Левицька, Оксана Павленко — чи відомі вам ці імена? Через недостатню представленість жінок у мистецтві, чимало людей не згадають і кількох імен відомих українських художниць. Застосунок від HeForShe відкриє вам світ мистецтва через ваш смартфон.
Oleksandra Ekster, Marija Synjakova, Antonina Ivanova, Sofija Levyćka, Oksana Pavlenko — čy vidomi vam ci imena? Čerez nedostatnju predstavlenisť žinok u mystectvi, čymalo ljudej ne zgadajuť i kiľkoh imen vidomyh ukraїnśkyh hudožnyć. Zastosunok vid HeForShe vidkryje vam svit mystectva čerez vaš smartfon.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Арт-проєкт від HeForShe. HeForShe Arts Week 2020 та ООН Жінки в Україні представляють свій проєкт — віртуальну галерею з творами українських художниць минулих часів та сьогодення. Застосунок працює на базі АR — це галерея, що доступна у вашому смартфоні. Ви можете ознайомитись з картинами авторок України та дізнатись детальну інформацію про кожний витвір та мисткиню. У застосунку можна розглянути 10 картин із фондів Національного художнього музею України, що є партнером руху HeForShe, а також чотири роботи сучасних художниць, які є номінантками Премії Women In Arts 2019. Застосунок доступний на iOS та Android. Презентують віртуальну галерею Майкл Щур та Ярослава Кравченко — телеведучі та амбасадори руху HeForShe в Україні. https://www.instagram.com/p/B9zUheRHhUK/ Аудіосупровід створили за допомогою Радіо Культура, що стало медіапартнером HeForShe Arts Week 2020. Начитують текст для аудіогіда Василь Шандро та Наталія Грабченко. До галереї увійшли мистецькі твори Олександри Екстер, Марії Синякової, Антоніни Іванової, Софії Левицької, Оксани Павленко, Тетяни Яблонської, Алли Горської, Єлизавети Кремницької, Галини Бородай, Валерії Трубіної, Алевтини Кахідзе, Влади Ралко, Анни Звягінцевої та Ксенії Гнилицької. Про HeForShe. Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки — це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки стають головними агентами змін. Рух запустили Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун і Послиня доброї волі Емма Вотсон 20 вересня 2014 року. Рух HeForShe в Україні реалізується за фінансової підтримки Швеції. Також ми раніше писали про уривок з бестселера, що розбиває стереотипи — Чоловіки про фемінізм.
Реклама 👇 Замовити

Арт-проєкт від HeForShe

HeForShe Arts Week 2020 та ООН Жінки в Україні представляють свій проєкт — віртуальну галерею з творами українських художниць минулих часів та сьогодення.

Застосунок працює на базі АR — це галерея, що доступна у вашому смартфоні. Ви можете ознайомитись з картинами авторок України та дізнатись детальну інформацію про кожний витвір та мисткиню.

У застосунку можна розглянути 10 картин із фондів Національного художнього музею України, що є партнером руху HeForShe, а також чотири роботи сучасних художниць, які є номінантками Премії Women In Arts 2019.

Застосунок доступний на iOS та Android.

Презентують віртуальну галерею Майкл Щур та Ярослава Кравченко — телеведучі та амбасадори руху HeForShe в Україні.

Аудіосупровід створили за допомогою Радіо Культура, що стало медіапартнером HeForShe Arts Week 2020. Начитують текст для аудіогіда Василь Шандро та Наталія Грабченко.

🖼 Рух HeForShe: запустили AR-галерею українських художниць. Розповідають ведучі Телебачення Торонто 1

До галереї увійшли мистецькі твори Олександри Екстер, Марії Синякової, Антоніни Іванової, Софії Левицької, Оксани Павленко, Тетяни Яблонської, Алли Горської, Єлизавети Кремницької, Галини Бородай, Валерії Трубіної, Алевтини Кахідзе, Влади Ралко, Анни Звягінцевої та Ксенії Гнилицької.

Про HeForShe

Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки — це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки стають головними агентами змін.

Рух запустили Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун і Послиня доброї волі Емма Вотсон 20 вересня 2014 року. Рух HeForShe в Україні реалізується за фінансової підтримки Швеції.

Також ми раніше писали🖼 Рух HeForShe: запустили AR-галерею українських художниць. Розповідають ведучі Телебачення Торонто 2«Чоловіки про фемінізм» — уривок з бестселера, що розбиває стереотипи про уривок з бестселера, що розбиває стереотипи — «Чоловіки про фемінізм».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: