fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤖 Співаючий робот-композитор поїде в концертний тур

🤖 Spivajučyj robot-kompozytor poїde v koncertnyj tur

За допомогою технології машинного навчання робот написав власний альбом, у якому буде понад 10 пісень.

Za dopomogoju tehnologiї mašynnogo navčannja robot napysav vlasnyj aľbom, u jakomu bude ponad 10 piseń.

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що це за робот. Shimon, а саме так звуть робота-музиканта, створений в 2017 році в Технічному інституті Джорджії. Спочатку він вмів грати лише на одному музикальному інструменті, маримбі, але за три роки робота навчили новим функціям і тепер він може співати, складати пісні та навіть трішки танцювати. Створив робота Джил Вайнберг, засновник Центру музичних технологій у Технологічному інституті Джорджії, США. https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=BOck0kPtlfk&feature=emb_logo Як працює робот. Нині робот та його творець записують свій перший альбом. Джил обирає тему для пісні, а робот сам вигадує текст до неї. У його базі понад 50 000 тисяч пісень, котрі він перебирає та генерує текст спеціально під обрану тему. Окрім того Shimon володіє декількома музичними напрямами: хіп-хоп, рок та поп. Голос для Shimon створили фахівці університету Pompeu Fabra, Барселона, також за допомогою технології машинного навчання. Для цього робот проаналізував тисячі пісень. Наразі у робота є свій перший сингл — Into your mind. https://www.youtube.com/watch?v=sHl-Cg2KDbg&feature=emb_logo Концертний тур. Shimon та весь колектив нині розробляють розклад гастролей, вони хочуть презентувати своє унікальне поєднання музики, створеної роботом і людиною, для більшої кількості людей. Для більшої виразності своїх виступів робот отримав новий рот, брови та рухи головою. Це додасть виступу більшого інтерактиву як із глядачами, так із самою групою. Також ми раніше писали, що у Луцьку презентували роботу електронного сервісу City-bot Назар.
Реклама 👇 Замовити

Що це за робот

Shimon, а саме так звуть робота-музиканта, створений в 2017 році в Технічному інституті Джорджії. Спочатку він вмів грати лише на одному музикальному інструменті, маримбі, але за три роки робота навчили новим функціям і тепер він може співати, складати пісні та навіть трішки танцювати.

Створив робота Джил Вайнберг, засновник Центру музичних технологій у Технологічному інституті Джорджії, США.

Як працює робот

Нині робот та його творець записують свій перший альбом. Джил обирає тему для пісні, а робот сам вигадує текст до неї. У його базі понад 50 000 тисяч пісень, котрі він перебирає та генерує текст спеціально під обрану тему.

Окрім того Shimon володіє декількома музичними напрямами: хіп-хоп, рок та поп.

Голос для Shimon створили фахівці університету Pompeu Fabra, Барселона, також за допомогою технології машинного навчання. Для цього робот проаналізував тисячі пісень.

Наразі у робота є свій перший сингл — «Into your mind».

Концертний тур

Shimon та весь колектив нині розробляють розклад гастролей, вони хочуть презентувати своє унікальне поєднання музики, створеної роботом і людиною, для більшої кількості людей.

Для більшої виразності своїх виступів робот отримав новий рот, брови та рухи головою. Це додасть виступу більшого інтерактиву як із глядачами, так із самою групою.

Також ми раніше писали🤖 Співаючий робот-композитор поїде в концертний тур 1🤖 У Луцьку презентували роботу електронного сервісу City-bot «Назар», що у Луцьку презентували роботу електронного сервісу City-bot «Назар».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: