🤖 Співаючий робот-композитор поїде в концертний тур

Čytaty latynkoju
🤖 Співаючий робот-композитор поїде в концертний тур

Що це за робот

Shimon, а саме так звуть робота-музиканта, створений в 2017 році в Технічному інституті Джорджії. Спочатку він вмів грати лише на одному музикальному інструменті, маримбі, але за три роки робота навчили новим функціям і тепер він може співати, складати пісні та навіть трішки танцювати.

Створив робота Джил Вайнберг, засновник Центру музичних технологій у Технологічному інституті Джорджії, США.

Як працює робот

Нині робот та його творець записують свій перший альбом. Джил обирає тему для пісні, а робот сам вигадує текст до неї. У його базі понад 50 000 тисяч пісень, котрі він перебирає та генерує текст спеціально під обрану тему.

Окрім того Shimon володіє декількома музичними напрямами: хіп-хоп, рок та поп.

Голос для Shimon створили фахівці університету Pompeu Fabra, Барселона, також за допомогою технології машинного навчання. Для цього робот проаналізував тисячі пісень.

Наразі у робота є свій перший сингл — «Into your mind».

Концертний тур

Shimon та весь колектив нині розробляють розклад гастролей, вони хочуть презентувати своє унікальне поєднання музики, створеної роботом і людиною, для більшої кількості людей.

Для більшої виразності своїх виступів робот отримав новий рот, брови та рухи головою. Це додасть виступу більшого інтерактиву як із глядачами, так із самою групою.

Також ми раніше писали? У Луцьку презентували роботу електронного сервісу City-bot «Назар», що у Луцьку презентували роботу електронного сервісу City-bot «Назар».