fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📙 Посібник для працівників Tesla — як працюють у компанії Ілона Маска

📙 Posibnyk dlja pracivnykiv Tesla — jak pracjujuť u kompaniї Ilona Maska
До рук видання Business Insider потрапив посібник співробітника Tesla, з якого можна дізнатися особливості будови компанії, умови праці та вимоги до працівників. Чому вам також треба ознайомитись з посібником — у нашому матеріалі.
Do ruk vydannja Business Insider potrapyv posibnyk spivrobitnyka Tesla, z jakogo možna diznatysja osoblyvosti budovy kompaniї, umovy praci ta vymogy do pracivnykiv. Čomu vam takož treba oznajomytyś z posibnykom — u našomu materiali.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Репортер Business Insider Марк Матоушек опублікував скани посібника працівників компанії Tesla. Документ містить лише чотири сторінки та має назву Посібник Антипосібник (Anti-Handbook Handbook). Ми Tesla. Ми змінюємо світ. Ми готові переосмислити все, —  так починається посібник — Ми різні, і нам подобається це. Бути різними дозволяє нам робити те, що ніхто інший не робить; робити те, що говорять нам інші — неможливо. Це — не типова збірка правил, як ми до неї звикли. Її автор, сам Ілон Маск, приділив максимальну увагу не детальним настановам для працівників, а розповіді про те, чим насправді є Tesla, що є сутністю компанії і ким є працівник у цій системі. Tesla Anti-Handbook Handbook by Insider Inc. on Scribd Якщо ви бачите можливості для вдосконалення, кажіть — навіть якщо ваші ідеї знаходяться за межами вашої сфери відповідальності. Ви маєте особисту роль в успіху Tesla, тому діліться своїми ідеями. Гарні ідеї нічого не варті, якщо ви триматимете їх при собі. Ілон Маск. керівник Tesla. У Tesla дуже сподіваються, що працівники вкладатимуть себе у кожен аспект розвитку компанії — саме це проходить червоною ниткою крізь весь посібник. В компанії заохочують працівників ставити питання та висловлювати зауваження. Кожен працівник може навіть надіслати повідомлення Ілону або особисто з ним зустрітись. Ми хочемо оточити себе людьми, які роблять правильні речі та працюють доброчесно навіть тоді, коли ніхто не дивиться. Ілон Маск. керівник Tesla. А з тими, хто не поділяє такі цінності, обіцяють швидко прощатися. Ми не хочемо виглядати занадто суворими, але це правда, — зазначає Ілон. Втім, це був би не Маск, якби в посібнику не було розділів Розваги та Дурощі. Ми не можемо дозволити собі витрачати час, займаючись дурними речами, коли у нас так багато важливих речей, які потрібно зробити, — суворо зазначається у розділі Дурощів. Розділ Розваг, у свою чергу, говорить нам, що треба отримувати задоволення, від того, що ви робите.
Реклама 👇 Замовити

Репортер Business Insider Марк Матоушек опублікував скани посібника працівників компанії Tesla. Документ містить лише чотири сторінки та має назву «Посібник “Антипосібник”» (Anti-Handbook Handbook).

«Ми Tesla. Ми змінюємо світ. Ми готові переосмислити все”, —  так починається посібник — “Ми різні, і нам подобається це. Бути різними дозволяє нам робити те, що ніхто інший не робить; робити те, що говорять нам інші — неможливо».

Це — не типова збірка правил, як ми до неї звикли. Її автор, сам Ілон Маск, приділив максимальну увагу не детальним настановам для працівників, а розповіді про те, чим насправді є Tesla, що є сутністю компанії і ким є працівник у цій системі.

Tesla Anti-Handbook Handbook by Insider Inc. on Scribd

Якщо ви бачите можливості для вдосконалення, кажіть — навіть якщо ваші ідеї знаходяться за межами вашої сфери відповідальності. Ви маєте особисту роль в успіху Tesla, тому діліться своїми ідеями. Гарні ідеї нічого не варті, якщо ви триматимете їх при собі

Ілон Маск, керівник Tesla

У Tesla дуже сподіваються, що працівники вкладатимуть себе у кожен аспект розвитку компанії — саме це проходить червоною ниткою крізь весь посібник. В компанії заохочують працівників ставити питання та висловлювати зауваження. Кожен працівник може навіть надіслати повідомлення Ілону або особисто з ним зустрітись.

Ми хочемо оточити себе людьми, які роблять правильні речі та працюють доброчесно навіть тоді, коли ніхто не дивиться

Ілон Маск, керівник Tesla

А з тими, хто не поділяє такі цінності, обіцяють швидко прощатися. «Ми не хочемо виглядати занадто суворими, але це правда», — зазначає Ілон.

Втім, це був би не Маск, якби в посібнику не було розділів «Розваги» та «Дурощі».

«Ми не можемо дозволити собі витрачати час, займаючись дурними речами, коли у нас так багато важливих речей, які потрібно зробити», — суворо зазначається у розділі «Дурощів».

Розділ Розваг, у свою чергу, говорить нам, що «треба отримувати задоволення, від того, що ви робите».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: