fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏠 Мурали у Львові: фасади будинків прикрасять творами мистецтва

🏠 Muraly u Lvovi: fasady budynkiv prykrasjať tvoramy mystectva
Мурали зображатимуть портрети відомих містян та знакові історичні події.
Muraly zobražatymuť portrety vidomyh mistjan ta znakovi istoryčni podiї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Львові представили проект Генії з мікрорайонів: шість районів, шість муралів, шість особистостей, у рамках якого, завдяки створенню муралів, буде оновлено зовнішній вигляд міста. Таким чином мерія вирішила популяризувати відомих постатей культури та мистецтва Львова. Першим стінописом стане портрет Василя Сліпака  — відомого українського оперного співака. Малюнок має зявитися вже у квітні. У планах, наносити малюнки як на новобудови, так і вже на існуючі будівлі, які потребують покращення естетичного вигляду. Наразі обрано вже шість будинків з різних районів Львова, де працювали та жили такі знакові постаті як: Олена Степанів — історик, географ, громадська та військова діячка a також перша в світі жінка, офіційно зарахована на військову службу у званні офіцера Юрій Вербицький — сейсмолог, кандидат наук та активіст Євромайдану Захер Мазох — науковець, письменник, популяризатор української культури у світі. Найбіль відомий тим, що запровадив таке поняття як мазохізм Борис Возницький — мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка та Герой України Дебора Фогель — письменниця, філософ та літературний критик Саме ці будови прикрасять першими, зобразивши на них портрети відповідних діячів. З попередніми ескізами муралів можна ознайомитись за посиланням. Також, на фасадах планується зробити підписи про зображених осіб та QR-код для тих, хто хотів би одразу на місці дізнатися про них більше. Дивитися презентацію проекту:. Фінансування таких робіт буде здійснюватись у рамках програми Львів 2020: Фокус на культуру, але у майбутньому, до процесу оновлення міста також розраховують залучити меценатів. Дізнатися більше про візуальне мистецтво вулиць та мурали, що оживають — можна за посиланнями.
Реклама 👇 Замовити

У Львові представили проект «Генії з мікрорайонів: шість районів, шість муралів, шість особистостей», у рамках якого, завдяки створенню муралів, буде оновлено зовнішній вигляд міста. Таким чином мерія вирішила популяризувати відомих постатей культури та мистецтва Львова.

Першим стінописом стане портрет Василя Сліпака  — відомого українського оперного співака. Малюнок має з’явитися вже у квітні.

🏠 Мурали у Львові: фасади будинків прикрасять творами мистецтва 1

У планах, наносити малюнки як на новобудови, так і вже на існуючі будівлі, які потребують покращення естетичного вигляду. Наразі обрано вже шість будинків з різних районів Львова, де працювали та жили такі знакові постаті як:

  • Олена Степанів — історик, географ, громадська та військова діячка a також перша в світі жінка, офіційно зарахована на військову службу у званні офіцера
  • Юрій Вербицький — сейсмолог, кандидат наук та активіст Євромайдану
  • Захер Мазох — науковець, письменник, популяризатор української культури у світі. Найбіль відомий тим, що запровадив таке поняття як “мазохізм”
  • Борис Возницький — мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка та Герой України
  • Дебора Фогель — письменниця, філософ та літературний критик
🏠 Мурали у Львові: фасади будинків прикрасять творами мистецтва 2

Саме ці будови прикрасять першими, зобразивши на них портрети відповідних діячів. З попередніми ескізами муралів можна ознайомитись за посиланням.

Також, на фасадах планується зробити підписи про зображених осіб та QR-код для тих, хто хотів би одразу на місці дізнатися про них більше.

Дивитися презентацію проекту:

Фінансування таких робіт буде здійснюватись у рамках програми «Львів 2020: Фокус на культуру», але у майбутньому, до процесу оновлення міста також розраховують залучити меценатів.

Дізнатися більше про візуальне мистецтво вулиць🏠 Мурали у Львові: фасади будинків прикрасять творами мистецтва 3Візуальне мистецтво на вулицях міст: 100 українських муралів та мурали, що оживають🏠 Мурали у Львові: фасади будинків прикрасять творами мистецтва 4🎨 «Я оживляю мурали Києва», — як Тетяна Зубко анімує 70 муралів для мобільного додатку — можна за посиланнями.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: