fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎨 «Я оживляю мурали Києва», — як Тетяна Зубко анімує 70 муралів для мобільного додатку

🎨 «Ja ožyvljaju muraly Kyjeva», — jak Tetjana Zubko animuje 70 muraliv dlja mobiľnogo dodatku
Саме з цієї фрази почався ланцюжок користувачки Твітера @Lunshil, який розійшовся українським сегментом соцмережі, отримавши тисячі лайків та ретвітів. Розпитали авторку як саме вона перетворює мурали на анімації та про додаток для смартфонів з доповненою реальністю, що планується до випуску.
Same z cijeї frazy počavsja lancjužok korystuvačky Tvitera @Lunshil, jakyj rozijšovsja ukraїnśkym segmentom socmereži, otrymavšy tysjači lajkiv ta retvitiv. Rozpytaly avtorku jak same vona peretvorjuje muraly na animaciї ta pro dodatok dlja smartfoniv z dopovnenoju reaľnistju, ščo planujeťsja do vypusku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хто анімує мурали Києва. В житті @Lunshil — мешканка Києва Тетяна Зубко. Вона — моушн-дизайнерка, займається анімацією, рекламою, графічним оформленням концертів, кліпами і власними некомерційними проектами. Окрім того, вона веде власний Телеграм-канал та подкаст Рупор екстраверта з розповідями, біографіями, музикою та іншим контентом, здебільшого, про культуру. Ідея анімувати київські мурали виникла з особистого челенджу, розповідає Тетяна. Вона хотіла ставити сама собі складні завдання для підтримки професійного розвитку. Проходила повз один мурал, на який постійно заглядалася, де чоловік, вхопившись за величезну руку, висить, і подумала про те, що більшість крутих картин — це застиглий рух, який людина в своїй фантазії може продовжити. Далі міркувати вже не було сенсу — треба було знайти найближчу кавярню і просто почати.. Тетяна Зубко. авторка анімованих муралів. Показавши перший результат близьким і побачивши реакцію, дівчина вирішила продовжити творчість. Кожну наступну роботу Тетяна вирішила робити складнішою, щоб знов і знов кидати собі виклик. https://twitter.com/Lunshil/status/1123837848308920320 Це настільки здорово, коли мистецтво стикається з іншим мистецтвом, і можна по-новому звернути увагу на вже звичні для багатьох картини на фасадах будинків.. Тетяна Зубко. авторка анімованих муралів. Читатйте також: У Києві з’являться близько 60 живих муралів: треба лише навести камеру. За словами дизайнерки, процес анімації фактично потребує малювання муралу заново. Авторка вибирає технічно цікавий для анімації малюнок, знімає його на фото, перемальовує і потім анімує. Наприклад, каже Тетяна, під час роботи над муралом моря, що знаходиться на вулиці Бульварно-Кудрявській, довелося малювати вручну кожну з фаз. Залежно від техніки, в якій намальований мурал, вибирається і техніка анімації, тож час, потрібний на створення анімації, може дуже різнитися. https://twitter.com/Lunshil/status/1127946999251263493?s=20 Мурали Києва у вашому смартфоні. Створити додаток для смартфонів запропонував відомий суспільний діяч та радник при Міністерстві інформполітики України Ґео Лерос. Він також є засновником проекту Art United Us, в рамках якого художники з усього світу приїжджають до Києва, щоб створити мурал. За планами, додаток міститиме 50-70 муралів з їхнім описом та картою маршрутів. Можна буде підійти до муралу, навести на нього камеру смартфона та побачити анімацію за допомогою технології доповненої реальності (AR). Допомогти в реалізації проекту може КМДА. Поки проект на стадії розробки. Ми готуємо необхідну документацію для реалізації продукту і презентації його КМДА.. Тетяна Зубко. авторка анімованих муралів. Все вже знаходиться на фінальних стадіях, тож, цілком імовірно, що скористатися додатком і побачити анімовані мурали Києва можна буде вже до вересня цього року. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Києві підсвітять вночі близько 30 муралів.
16.05.2019,11:12
0
Олег Шмігель
Реклама 👇 Замовити

Хто анімує мурали Києва

В житті @Lunshil — мешканка Києва Тетяна Зубко. Вона — моушн-дизайнерка, займається анімацією, рекламою, графічним оформленням концертів, кліпами і власними некомерційними проектами. Окрім того, вона веде власний Телеграм-канал та подкаст «Рупор екстраверта» з розповідями, біографіями, музикою та іншим контентом, здебільшого, про культуру.

мурали Києва тетяна зубко

Ідея анімувати київські мурали🎨 «Я оживляю мурали Києва», — як Тетяна Зубко анімує 70 муралів для мобільного додатку 1Візуальне мистецтво на вулицях міст: 100 українських муралів виникла з особистого челенджу, розповідає Тетяна. Вона хотіла ставити сама собі складні завдання для підтримки професійного розвитку.

Проходила повз один мурал, на який постійно заглядалася, де чоловік, вхопившись за величезну руку, висить, і подумала про те, що більшість крутих картин — це застиглий рух, який людина в своїй фантазії може продовжити. Далі міркувати вже не було сенсу — треба було знайти найближчу кав'ярню і просто почати.

Тетяна Зубко, авторка анімованих муралів

Показавши перший результат близьким і побачивши реакцію, дівчина вирішила продовжити творчість. Кожну наступну роботу Тетяна вирішила робити складнішою, щоб знов і знов кидати собі виклик.

Це настільки здорово, коли мистецтво стикається з іншим мистецтвом, і можна по-новому звернути увагу на вже звичні для багатьох картини на фасадах будинків.

Тетяна Зубко, авторка анімованих муралів
Читайте також: У Києві з’являться близько 60 «живих» муралів: треба лише навести камеру

За словами дизайнерки, процес анімації фактично потребує малювання муралу заново. Авторка вибирає технічно цікавий для анімації малюнок, знімає його на фото, перемальовує і потім анімує. Наприклад, каже Тетяна, під час роботи над муралом моря, що знаходиться на вулиці Бульварно-Кудрявській, довелося малювати вручну кожну з фаз.

Залежно від техніки, в якій намальований мурал, вибирається і техніка анімації, тож час, потрібний на створення анімації, може дуже різнитися.

Мурали Києва у вашому смартфоні

Створити додаток для смартфонів запропонував відомий суспільний діяч та радник при Міністерстві інформполітики України Ґео Лерос. Він також є засновником проекту Art United Us, в рамках якого художники з усього світу приїжджають до Києва, щоб створити мурал.

За планами, додаток міститиме 50-70 муралів з їхнім описом та картою маршрутів. Можна буде підійти до муралу, навести на нього камеру смартфона та побачити анімацію за допомогою технології доповненої реальності (AR). Допомогти в реалізації проекту може КМДА.

Поки проект на стадії розробки. Ми готуємо необхідну документацію для реалізації продукту і презентації його КМДА.

Тетяна Зубко, авторка анімованих муралів

Все вже знаходиться на фінальних стадіях, тож, цілком імовірно, що скористатися додатком і побачити анімовані мурали Києва можна буде вже до вересня цього року.

Нагадаємо, раніше ми писали🎨 «Я оживляю мурали Києва», — як Тетяна Зубко анімує 70 муралів для мобільного додатку 2У столиці вночі підсвітять понад 30 муралів, що у Києві підсвітять вночі близько 30 муралів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: