fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⛵ Виробник спростував інформацію, що Білл Гейтс придбав першу у світі водневу яхту

⛵ Vyrobnyk sprostuvav informaciju, ščo Bill Gejts prydbav peršu u sviti vodnevu jahtu
На яхті Гейтса буде п'ять палуб, на яких розмістять тренажерний зал, студію йоги, салон краси, масажний кабінет, вертолітний майданчик та басейн. У трюмі розмістять два резервуари з рідким воднем.
Na jahti Gejtsa bude p'jať palub, na jakyh rozmistjať trenažernyj zal, studiju jogy, salon krasy, masažnyj kabinet, vertolitnyj majdančyk ta basejn. U trjumi rozmistjať dva rezervuary z ridkym vodnem.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Оновлено. Представники фірми Sinot, якій належить проєкт судна, повідомили, що Aqua знаходиться на стадії розробки та не була продана Гейтсу. Нагадаємо, ЗМІ повідомили, що співзасновник Microsoft Білл Гейтс придбав екологічну яхту, яка працює на паливі з водню. Що відомо. За їхньою інформацією, яхта коштувала Гейтсу $644 млн. Її мініатюрну модель вперше показали на виставці в Монако в грудні 2019 року. Як виглядає. Дизайн яхти натхненний океанськими хвилями, в оформленні використано багато дерева та скла. Для обігріву гостей на палубі будуть встановлені чаші, наповнені пальним гелем. Чим особлива. Як повідомляли ЗМІ, співзасновник Microsoft замовив яхту у нідерландської фірми Sinot, її модель називається Aqua. На яхті буде пять палуб, на яких розмістять тренажерний зал, студію йоги, салон краси, масажний кабінет, вертолітний майданчик та басейн. Довжина яхти складе 112 метрів, одночасно на ній зможуть перебувати до 14 гостей, не рахуючи 31 члена екіпажу. У трюмі розмістять два резервуари з рідким воднем. Для отримання енергії водень буде змішуватися з киснем, тому єдиним побічним продуктом стане вода. Яхту спустять на воду не раніше 2024 року. Двигуни дозволять їй розвивати швидкість до 17 вузлів (приблизно 30 км/год) та проходити понад 6000 км без дозаправлення. Через дефіцит водневих заправок на яхті також розмістять резервний дизельний двигун. Читайте також про те, що Reuters та Synthesia створили прототип для випуску автоматизованих новинних відео на основі ШІ. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Оновлено

Представники фірми Sinot, якій належить проєкт судна, повідомили, що Aqua знаходиться на стадії розробки та не була продана Гейтсу.

⛵ Виробник спростував інформацію, що Білл Гейтс придбав першу у світі водневу яхту 1

Нагадаємо, ЗМІ повідомили, що співзасновник Microsoft Білл Гейтс придбав екологічну яхту, яка працює на паливі з водню.

Що відомо

За їхньою інформацією, яхта коштувала Гейтсу $644 млн. Її мініатюрну модель вперше показали на виставці в Монако в грудні 2019 року.

⛵ Виробник спростував інформацію, що Білл Гейтс придбав першу у світі водневу яхту 2

Як виглядає

Дизайн яхти натхненний океанськими хвилями, в оформленні використано багато дерева та скла. Для обігріву гостей на палубі будуть встановлені чаші, наповнені пальним гелем.

Чим особлива

Як повідомляли ЗМІ, співзасновник Microsoft замовив яхту у нідерландської фірми Sinot, її модель називається Aqua. На яхті буде п’ять палуб, на яких розмістять тренажерний зал, студію йоги, салон краси, масажний кабінет, вертолітний майданчик та басейн. Довжина яхти складе 112 метрів, одночасно на ній зможуть перебувати до 14 гостей, не рахуючи 31 члена екіпажу.

⛵ Виробник спростував інформацію, що Білл Гейтс придбав першу у світі водневу яхту 3

У трюмі розмістять два резервуари з рідким воднем. Для отримання енергії водень буде змішуватися з киснем, тому єдиним побічним продуктом стане вода.

Яхту спустять на воду не раніше 2024 року. Двигуни дозволять їй розвивати швидкість до 17 вузлів (приблизно 30 км/год) та проходити понад 6000 км без дозаправлення. Через дефіцит водневих заправок на яхті також розмістять резервний дизельний двигун.

Читайте також про те, що Reuters та Synthesia створили⛵ Виробник спростував інформацію, що Білл Гейтс придбав першу у світі водневу яхту 4🤖 Reuters та Synthesia створили прототип для випуску автоматизованих новинних відео на основі ШІ прототип для випуску автоматизованих новинних відео на основі ШІ.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: