fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤖 Reuters та Synthesia створили прототип для випуску автоматизованих новинних відео на основі ШІ

🤖 Reuters ta Synthesia stvoryly prototyp dlja vypusku avtomatyzovanyh novynnyh video na osnovi ŠI
Завдяки використанню технології Deepfakes, репортажі Reuters генеруватимуться автоматично у режимі реального часу
Zavdjaky vykorystannju tehnologiї Deepfakes, reportaži Reuters generuvatymuťsja avtomatyčno u režymi reaľnogo času
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міжнародна новинна компанія Reuters разом зі стартапом Synthesia, що спеціалізується на штучному інтелекті, представили спільний проєкт, в якому вони розробляють нову технологію випуску новин та інформації. Завдяки поєднанню попередньо записаних кадрів з ведучим новин, актуальних фото та текстових даних, відеорепортажі створюватимуться автоматично. Це дозволить журналістам оперативно випускати, персоналізувати та розповсюджувати новини. Наразі автоматизована система знаходиться на стадії прототипу, але вже вміє генерувати футбольні репортажі у режимі реального часу. Для Reuters використання ШІ для оптимізації роботи не є новим — вони застосовують його для збору актуальних даних та створення текстових новин про різні спортивні події. Як працює. Алгоритм обєднує фотозйомки з матчів у режимі реального часу з похвилинною передачею звітності Reuters про перебіг гри та генерує сценарій для репортажу. Після цього, заздалегідь записане відео з ведучим у кадрі за допомогою технології, схожої на Deepfakes, перетворюється на справжній відеорепортаж. На що це вплине. Ця інновація дозволить медіакомпаніям значно розширити кількість інформаційного контенту та пришвидшити випуск новин. Також це вплине на доступність інформації по всьому світу, адже технологія допоможе значно зменшити витрати на створення репортажів і публікувати нові матеріали про важливі події без будь-якої затримки. Читайте також про те, що Amazon представила сервіс синтезу персональної мови: послухайте засновника KFC. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Міжнародна новинна компанія Reuters разом зі стартапом Synthesia, що спеціалізується на штучному інтелекті, представили спільний проєкт, в якому вони розробляють нову технологію випуску новин та інформації.

Завдяки поєднанню попередньо записаних кадрів з ведучим новин, актуальних фото та текстових даних, відеорепортажі створюватимуться автоматично. Це дозволить журналістам оперативно випускати, персоналізувати та розповсюджувати новини.

Наразі автоматизована система знаходиться на стадії прототипу, але вже вміє генерувати футбольні репортажі у режимі реального часу. Для Reuters використання ШІ для оптимізації роботи не є новим — вони застосовують його для збору актуальних даних та створення текстових новин про різні спортивні події.

🤖 Reuters та Synthesia створили прототип для випуску автоматизованих новинних відео на основі ШІ 1

Reuters

Як працює

Алгоритм об’єднує фотозйомки з матчів у режимі реального часу з похвилинною передачею звітності Reuters про перебіг гри та генерує сценарій для репортажу. Після цього, заздалегідь записане відео з ведучим у кадрі за допомогою технології, схожої на Deepfakes, перетворюється на справжній відеорепортаж.

🤖 Reuters та Synthesia створили прототип для випуску автоматизованих новинних відео на основі ШІ 2

Reuters

На що це вплине

Ця інновація дозволить медіакомпаніям значно розширити кількість інформаційного контенту та пришвидшити випуск новин. Також це вплине на доступність інформації по всьому світу, адже технологія допоможе значно зменшити витрати на створення репортажів і публікувати нові матеріали про важливі події без будь-якої затримки.

Читайте також про те, що Amazon представила🤖 Reuters та Synthesia створили прототип для випуску автоматизованих новинних відео на основі ШІ 3🎤 Amazon представила сервіс синтезу персональної мови: послухайте засновника KFC сервіс синтезу персональної мови: послухайте засновника KFC.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: