fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎓 UFuture Talents-2020: триває набір на корпоративну програму навчання топ-менеджерів

🎓 UFuture Talents-2020: tryvaje nabir na korporatyvnu programu navčannja top-menedžeriv
Цього року до UFuture Talents буде відібрано 30 людей. Подача заявок актуальна до 31 січня, навчання проводитиметься з 22 лютого по 25 травня.
Cogo roku do UFuture Talents bude vidibrano 30 ljudej. Podača zajavok aktuaľna do 31 sičnja, navčannja provodytymeťsja z 22 ljutogo po 25 travnja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Корпоративна програма UFuture Talents оголосила про новий набір. Програма дозволяє менеджерам отримати нові знання та долучитися до команди холдингової компанії, щоб реалізувати проєкти. У 2019 році до UFuture Talents надійшло понад 200 заявок, серед яких було відібрано 26 менеджерів зі знанням англійської мови та здібностями працювати як самостійно, так і у команді. За результатами програми 13 із них потрапили у периметр компанії UFuture та низку її проєктів. Умови програми . У другому сезоні на учасників чекають: 84 академічних години інтенсивного навчання від викладачів МІМ та 44 години — від топ-менеджменту UFuture, 40 академічних годин на тему управління фінансами від академії Deloitte, а також розробка та захист учасниками проєктів розвитку чинних бізнесів. https://www.youtube.com/watch?v=8wlwqQ0F3rc&feature=emb_title Наприкінці програми кожен учасник UFuture Talents-2020 отримує сертифікат про успішне проходження курсу та можливість долучитися до команди UFuture. Як подати заявку. Подати заявку та отримати докладну інформацію про інноваційну корпоративну програму навчання топ-менеджерів UFuture Talents-2020 можна на сайті. Цього року до UFuture Talents буде відібрано 30 людей. Подача заявок актуальна до 31 січня, навчання проводитиметься з 22 лютого по 25 травня. Учасниками програми стануть менеджери, які готові ставати частиною бізнесів, керівниками напрямків та партнерами UFuture, а також створювати нові проєкти. Читайте також про те, що Projector.Online анонсував безкоштовний онлайн-курс зі створення інклюзивного дизайну. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Корпоративна програма UFuture Talents оголосила про новий набір. Програма дозволяє менеджерам отримати нові знання та долучитися до команди холдингової компанії, щоб реалізувати проєкти.

У 2019 році до UFuture Talents надійшло понад 200 заявок, серед яких було відібрано 26 менеджерів зі знанням англійської мови та здібностями працювати як самостійно, так і у команді. За результатами програми 13 із них потрапили у периметр компанії UFuture та низку її проєктів.

Умови програми 

У другому сезоні на учасників чекають: 84 академічних години інтенсивного навчання від викладачів МІМ та 44 години — від топ-менеджменту UFuture, 40 академічних годин на тему управління фінансами від академії Deloitte, а також розробка та захист учасниками проєктів розвитку чинних бізнесів.

Наприкінці програми кожен учасник UFuture Talents-2020 отримує сертифікат про успішне проходження курсу та можливість долучитися до команди UFuture.

Як подати заявку

Подати заявку та отримати докладну інформацію про інноваційну корпоративну програму навчання топ-менеджерів UFuture Talents-2020 можна на сайті.

Цього року до UFuture Talents буде відібрано 30 людей. Подача заявок актуальна до 31 січня, навчання проводитиметься з 22 лютого по 25 травня.

Учасниками програми стануть менеджери, які готові ставати частиною бізнесів, керівниками напрямків та партнерами UFuture, а також створювати нові проєкти.

Читайте також про те, що Projector.Online анонсував🎓 UFuture Talents-2020: триває набір на корпоративну програму навчання топ-менеджерів 1🖥️ Projector.Online анонсував безкоштовний онлайн-курс зі створення інклюзивного дизайну безкоштовний онлайн-курс зі створення інклюзивного дизайну.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Теґи: освіта

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: