fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🖥️ Projector.Online анонсував безкоштовний онлайн-курс зі створення інклюзивного дизайну

🖥️ Projector.Online anonsuvav bezkoštovnyj onlajn-kurs zi stvorennja inkljuzyvnogo dyzajnu
Інтерфейс має бути однаково зрозумілим як підлітку, так і бабусі, як з домашнього ноутбука, так і з телефону, коли несеш два пакунки та намагаєшся замовити таксі одним пальцем.
Interfejs maje buty odnakovo zrozumilym jak pidlitku, tak i babusi, jak z domašńogo noutbuka, tak i z telefonu, koly neseš dva pakunky ta namagaješsja zamovyty taksi odnym paľcem.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Projector.Online запускає безкоштовний онлайн-курс про інклюзивний дизайн. Принципи доступного дизайну засновані на розумінні специфіки сприйняття, поведінки та можливостей людей. Не можна думати лише про wow-ефект від сайту, якщо ним користується мільйонна аудиторія. Інтерфейс має бути однаково зрозумілим як підлітку, так і бабусі, як з домашнього ноутбука, так і з телефону, коли несеш два пакунки та намагаєшся замовити таксі одним пальцем. Мета курсу. Перетворити абстрактні поняття accessibility та inclusivity на зрозумілі дизайнерські практики, які можна застосувати на власному проєкті, зробивши сайт універсальним для різних людей. Курс розробили двоє львівських дизайнерів Слава Шестопалов та Женя Шикірявий для тих, хто лише починає працювати з інтерфейсами та ще не розуміє як створити сайт чи додаток, зручний для всіх. Слава і Женя у девяти коротких відеолекціях пояснюють візуальні закони сприйняття інформації. Після проходження безкоштовного онлайн-курсу ви дізнаєтеся про: особливості зору людини, специфіку різних порушень зору і технічні обмеження очей; світові принципи та стандарти доступності цифрових продуктів, а також законодавство, яке їх захищає; читабельність та як її досягнути; особливості прослуховування сайтів; тестування доступності з користувачами; про те, чому бізнесу варто дбати про доступність та як запровадити її у продукті зараз і безболісно, а не якось потім. Відеолекції будуть у вільному доступі для перегляду з 17 лютого, варто лише зареєструватися на курс. Читайте також про те, що партнер YouTube в Україні платитиме блогерам зарплату за відеоконтент.
Реклама 👇 Замовити

Projector.Online запускає безкоштовний онлайн-курс про інклюзивний дизайн.

Принципи доступного дизайну засновані на розумінні специфіки сприйняття, поведінки та можливостей людей. Не можна думати лише про wow-ефект від сайту, якщо ним користується мільйонна аудиторія.

Інтерфейс має бути однаково зрозумілим як підлітку, так і бабусі, як з домашнього ноутбука, так і з телефону, коли несеш два пакунки та намагаєшся замовити таксі одним пальцем.

Мета курсу

Перетворити абстрактні поняття «accessibility» та «inclusivity» на зрозумілі дизайнерські практики, які можна застосувати на власному проєкті, зробивши сайт універсальним для різних людей.

🖥️ Projector.Online анонсував безкоштовний онлайн-курс зі створення інклюзивного дизайну 1

Курс розробили двоє львівських дизайнерів Слава Шестопалов та Женя Шикірявий для тих, хто лише починає працювати з інтерфейсами та ще не розуміє як створити сайт чи додаток, зручний для всіх.

Слава і Женя у дев’яти коротких відеолекціях пояснюють візуальні закони сприйняття інформації. Після проходження безкоштовного онлайн-курсу ви дізнаєтеся про:

  • особливості зору людини, специфіку різних порушень зору і «технічні» обмеження очей;
  • світові принципи та стандарти доступності цифрових продуктів, а також законодавство, яке їх захищає;
  • читабельність та як її досягнути;
  • особливості прослуховування сайтів;
  • тестування доступності з користувачами;
  • про те, чому бізнесу варто дбати про доступність та як запровадити її у продукті зараз і безболісно, а не «якось потім».

Відеолекції будуть у вільному доступі для перегляду з 17 лютого, варто лише зареєструватися на курс.

Читайте також про те, що партнер YouTube в Україні платитиме🖥️ Projector.Online анонсував безкоштовний онлайн-курс зі створення інклюзивного дизайну 2📱Партнер YouTube в Україні платитиме блогерам зарплату за відеоконтент блогерам зарплату за відеоконтент.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: