fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱Партнер YouTube в Україні платитиме блогерам зарплату за відеоконтент

📱Partner YouTube v Ukraїni platytyme blogeram zarplatu za videokontent
Керівники проєкту розраховують, що до кінця першого року співпраці учасники програми зможуть заробляти від монетизації не менше як $300 на місяць. Крім цього, блогери отримуватимуть щомісячну зарплату, яка завжди буде більшою за монетизацію каналу.
Kerivnyky projektu rozrahovujuť, ščo do kincja peršogo roku spivpraci učasnyky programy zmožuť zarobljaty vid monetyzaciї ne menše jak $300 na misjać. Krim ćogo, blogery otrymuvatymuť ščomisjačnu zarplatu, jaka zavždy bude biľšoju za monetyzaciju kanalu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Представники медіакомпанії AIR, сертифікованого партнера YouTube, оголосили про створення першого продюсерського центру ROCKET для талановитих креаторів онлайн-відео. Згідно з дослідженнями, 83% українських інтернет-користувачів дивляться відео на YouTube мінімум раз на місяць. 55% з них роблять це щодня. Що відомо про програму. Керівники проєкту розраховують, що до кінця першого року співпраці учасники програми зможуть заробляти від монетизації не менше як $300 на місяць. Крім цього, блогери отримуватимуть щомісячну зарплату, яка завжди буде більшою за монетизацію каналу. Як приєднатися. Заявку на участь у програмі можна подати на сайті; Після перевірки відповідності контенту певним критеріям, відібрані автори отримують два тижні умовного випробувального терміну; Якщо креатор виконав усі умови, поставлені перед ним на цей період, то він почне отримувати регулярні винагороди за кожне створене відео; Наступні етапи співпраці включають до себе регулярний контроль та рекомендації з боку команди проєкту стосовно розвитку відеоканалу та покращення якості контенту. Брати участь у проєкті можуть до 100 людей одночасно. Допускаються різноманітні жанри, але лише якщо вони відповідають офіційним правилам проєкту. Читайте також про те, що Depositphotos назвав візуальні тренди 2020 року.
Реклама 👇 Замовити

Представники медіакомпанії AIR, сертифікованого партнера YouTube, оголосили про створення першого продюсерського центру ROCKET для талановитих креаторів онлайн-відео.

Згідно з дослідженнями, 83% українських інтернет-користувачів дивляться відео на YouTube мінімум раз на місяць. 55% з них роблять це щодня.

Що відомо про програму

Керівники проєкту розраховують, що до кінця першого року співпраці учасники програми зможуть заробляти від монетизації не менше як $300 на місяць. Крім цього, блогери отримуватимуть щомісячну зарплату, яка завжди буде більшою за монетизацію каналу.

YouTube

Як приєднатися

  • Заявку на участь у програмі можна подати на сайті;
  • Після перевірки відповідності контенту певним критеріям, відібрані автори отримують два тижні умовного випробувального терміну;
  • Якщо креатор виконав усі умови, поставлені перед ним на цей період, то він почне отримувати регулярні винагороди за кожне створене відео;
  • Наступні етапи співпраці включають до себе регулярний контроль та рекомендації з боку команди проєкту стосовно розвитку відеоканалу та покращення якості контенту.

Брати участь у проєкті можуть до 100 людей одночасно. Допускаються різноманітні жанри, але лише якщо вони відповідають офіційним правилам проєкту.

Читайте також про те, що Depositphotos назвав📱Партнер YouTube в Україні платитиме блогерам зарплату за відеоконтент 1📸 Depositphotos назвав візуальні тренди 2020 року візуальні тренди 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: