fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👶 В Україні запрацював сервіс єМалятко: які послуги доступні

👶 V Ukraїni zapracjuvav servis jeMaljatko: jaki poslugy dostupni
Наразі єМалятко працює у тестовому режимі у Харкові. Протягом січня послугу запустять ще в 10 українських містах: Києві, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Рівному, Івано-Франківську, Львові, Луцьку, Вінниці та Маріуполі.
Narazi jeMaljatko pracjuje u testovomu režymi u Harkovi. Protjagom sičnja poslugu zapustjať šče v 10 ukraїnśkyh mistah: Kyjevi, Dnipri, Odesi, Zaporižži, Rivnomu, Ivano-Frankivśku, Lvovi, Lućku, Vinnyci ta Mariupoli.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Запрацював онлайн-сервіс з оформлення пакету документів для новонароджених — єМалятко. Першими скористатися сервісом та отримати шість послуг змогли батьки у Харківському міському перинатальному центрі. Про це повідомив премєр-міністр України Олексій Гончарук на сторінці у Facebook. Наразі єМалятко працює у тестовому режимі у Харкові. Протягом січня послугу запустять ще в 10 українських містах: Києві, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Рівному, Івано-Франківську, Львові, Луцьку, Вінниці та Маріуполі. Загалом, за допомогою сервісу батьки зможуть отримати 10 послуг онлайн на сайті Дія або у пологовому будинку. 10 послуг, що будуть доступні в єМалятко. державна реєстрація народження дитини; реєстрація місця проживання народженої дитини; призначення допомоги при народженні дитини; реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків; визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою; визначення приналежності новонародженої дитини до громадянства України; внесення інформації про новонародженого дитини до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому; реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я; отримання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сімї; призначення допомоги багатодітним сім’ям. Читайте також, як працює застосунок Дія — він став доступним для бета-користувачів (фото).
Реклама 👇 Замовити

Запрацював онлайн-сервіс з оформлення пакету документів для новонароджених — єМалятко. Першими скористатися сервісом та отримати шість послуг змогли батьки у Харківському міському перинатальному центрі.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на сторінці у Facebook.

Наразі єМалятко працює у тестовому режимі у Харкові. Протягом січня послугу запустять ще в 10 українських містах: Києві, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Рівному, Івано-Франківську, Львові, Луцьку, Вінниці та Маріуполі.

єМалятко

Загалом, за допомогою сервісу батьки зможуть отримати 10 послуг онлайн на сайті «Дія» або у пологовому будинку.

10 послуг, що будуть доступні в єМалятко

  • державна реєстрація народження дитини;
  • реєстрація місця проживання народженої дитини;
  • призначення допомоги при народженні дитини;
  • реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків;
  • визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою;
  • визначення приналежності новонародженої дитини до громадянства України;
  • внесення інформації про новонародженого дитини до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому;
  • реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я;
  • отримання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї;
  • призначення допомоги багатодітним сім’ям.

Читайте також, як працює👶 В Україні запрацював сервіс єМалятко: які послуги доступні 1📱Як працює застосунок «Дія» — він став доступним для бета-користувачів (фото) застосунок «Дія» — він став доступним для бета-користувачів (фото).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: