fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⌚ Україна — у ТОП-10 Європи за кількістю платежів через носимі пристрої

⌚ Ukraїna — u TOP-10 Jevropy za kiľkistju plateživ čerez nosymi prystroї
В Україні частка безконтактних оплат картками та гаджетами серед всіх розрахунків на платіжних терміналах складає майже 30%.
V Ukraїni častka bezkontaktnyh oplat kartkamy ta gadžetamy sered vsih rozrahunkiv na platižnyh terminalah skladaje majže 30%.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна потрапила у ТОП-10 європейських країн за кількістю NFC-платежів носимими пристроями. Як повідомляє Mastercard, на першому місці розташувалися Нідерланди — 33% транзакцій у Європі 2019 року. Друге місце — Великобританія (18%), третє — Швейцарія (8%). За статистикою НБУ, в Україні безконтактні розрахунки із використанням NFC-гаджетів станом на І півріччя 2019 року склали 7,2% від усіх безготівкових розрахунків з використанням платіжних терміналів.   ТОП-10 країн за кількістю NFC-платежів. Нідерланди Великобританія Швейцарія Росія Польща Швеція Чехія Фінляндія Німеччина Україна Яке майбутнє. Найбільше носимими пристроями розраховувались в Австралії, на другому місці — Нідерланди. Загалом, кількість безконтактних NFC-платежів у Європі продовжує впевнено зростати: загальна кількість транзакцій у Європі в 2019 році майже в 20 разів більша, ніж у Північній Америці. В Україні частка безконтактних оплат картками та гаджетами серед всіх розрахунків на платіжних терміналах складає майже 30%. Також помітно збільшилася інфраструктура з прийому безконтактних платежів в європейському ритейлі (з 42% до 70%). В Україні вже 86% POS-терміналів безконтактні. Читайте також про чек-ліст покупця на Чорну п’ятницю та Кіберпонеділок: як купити та зекономити.
Реклама 👇 Замовити

Україна потрапила у ТОП-10 європейських країн за кількістю NFC-платежів носимими пристроями.

Як повідомляє Mastercard, на першому місці розташувалися Нідерланди — 33% транзакцій у Європі 2019 року. Друге місце — Великобританія (18%), третє — Швейцарія (8%).

За статистикою НБУ, в Україні безконтактні розрахунки із використанням NFC-гаджетів станом на І півріччя 2019 року склали 7,2% від усіх безготівкових розрахунків з використанням платіжних терміналів.

 

NFC-платежі

ТОП-10 країн за кількістю NFC-платежів

  • Нідерланди
  • Великобританія
  • Швейцарія
  • Росія
  • Польща
  • Швеція
  • Чехія
  • Фінляндія
  • Німеччина
  • Україна

Яке майбутнє

Найбільше носимими пристроями розраховувались в Австралії, на другому місці — Нідерланди. Загалом, кількість безконтактних NFC-платежів у Європі продовжує впевнено зростати: загальна кількість транзакцій у Європі в 2019 році майже в 20 разів більша, ніж у Північній Америці.

⌚ Україна — у ТОП-10 Європи за кількістю платежів через носимі пристрої 1

В Україні частка безконтактних оплат картками та гаджетами серед всіх розрахунків на платіжних терміналах складає майже 30%.

Також помітно збільшилася інфраструктура з прийому безконтактних платежів в європейському ритейлі (з 42% до 70%). В Україні вже 86% POS-терміналів безконтактні.

Читайте також про чек-ліст⌚ Україна — у ТОП-10 Європи за кількістю платежів через носимі пристрої 2🛍️ Чек-ліст покупця на Чорну п’ятницю та Кіберпонеділок: як купити та зекономити покупця на Чорну п’ятницю та Кіберпонеділок: як купити та зекономити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: