fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💊 З’явився сервіс пошуку аптек, які працюють за програмою «Доступні ліки»

💊 Z'javyvsja servis pošuku aptek, jaki pracjujuť za programoju «Dostupni liky»
Інформація буде корисною пацієнтам, бо дозволяє знайти найближчу до лікарні аптеку та отримати лікарські засоби за програмою «Доступні ліки», а також — місцевій владі та бізнесу, щоб побачити «білі плями» в аптечній інфраструктурі.
Informacija bude korysnoju pacijentam, bo dozvoljaje znajty najblyžču do likarni apteku ta otrymaty likarśki zasoby za programoju «Dostupni liky», a takož — miscevij vladi ta biznesu, ščob pobačyty «bili pljamy» v aptečnij infrastrukturi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервіс показує всі аптеки, які працюють за програмою Доступні ліки та знаходяться у радіусі 7 км від кожного медичного закладу, де працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. Сайт доступний за посиланням. Що відомо. Інформація буде корисною пацієнтам, бо дозволяє знайти найближчу до лікарні аптеку та отримати лікарські засоби, а також — місцевій владі та бізнесу, щоб побачити білі плями в аптечній інфраструктурі. Також інструмент показує, чи достатньо у радіусі 7 км аптек, що працюють за програмою Доступні ліки. Що можна побачити. Представлена на візуалізації інформація допоможе власникам аптечних мереж зрозуміти, як варто розширювати бізнес таким чином, щоб задовольнити попит на ліки. Інструмент створено Агенцією журналістики даних Texty.org.ua у співпраці з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) та Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID/UK aid Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS. Читайте також про те, що електронна трудова книжка запрацювала в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Сервіс показує всі аптеки, які працюють за програмою «Доступні ліки» та знаходяться у радіусі 7 км від кожного медичного закладу, де працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. Сайт доступний за посиланням.

Що відомо

Інформація буде корисною пацієнтам, бо дозволяє знайти найближчу до лікарні аптеку та отримати лікарські засоби, а також — місцевій владі та бізнесу, щоб побачити «білі плями» в аптечній інфраструктурі.

Також інструмент показує, чи достатньо у радіусі 7 км аптек, що працюють за програмою «Доступні ліки».

Доступні ліки

Що можна побачити

Представлена на візуалізації інформація допоможе власникам аптечних мереж зрозуміти, як варто розширювати бізнес таким чином, щоб задовольнити попит на ліки.

Інструмент створено Агенцією журналістики даних «Texty.org.ua» у співпраці з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) та Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Читайте також про те, що електронна трудова книжка запрацювала💊 З'явився сервіс пошуку аптек, які працюють за програмою «Доступні ліки» 1👩‍💼 Електронна трудова книжка запрацювала в Україні в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: