fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👩‍💼 Електронна трудова книжка запрацювала в Україні

👩‍💼 Elektronna trudova knyžka zapracjuvala v Ukraїni
Електронна трудова книжка доступна на веб-порталі Пенсійного фонду України. Наразі показуються дані за період від 2011 року.
Elektronna trudova knyžka dostupna na veb-portali Pensijnogo fondu Ukraїny. Narazi pokazujuťsja dani za period vid 2011 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На сайті Пенсійного фонду України зявилася нова функція — електронна трудова книжка. Що відомо. Відтепер українці можуть онлайн переглянути інформацію про трудові відносини за основним місцем роботи. Наразі дані доступні лише за період від 2011 року. Якщо ваше останнє місце роботи було оформлено до 2011 року, то дані не показуватимуться. Хто може подивитися дані. Електронна трудова книжка доступна для зареєстрованих користувачів сайту з електронним підписом. Нагадаємо, Дубілет розповів про архів, скасування трудових книжок та заяв на роботу. Читайте також про те, що в Україні хочуть ввести податки для Netflix, YouTube та стримінгових сервісів.
Реклама 👇 Замовити

На сайті Пенсійного фонду України з’явилася нова функція — електронна трудова книжка.

Що відомо

Відтепер українці можуть онлайн переглянути інформацію про трудові відносини за основним місцем роботи.

Електронна трудова книжка

Наразі дані доступні лише за період від 2011 року. Якщо ваше останнє місце роботи було оформлено до 2011 року, то дані не показуватимуться.

Хто може подивитися дані

Електронна трудова книжка доступна для зареєстрованих користувачів сайту з електронним підписом.

Нагадаємо, Дубілет розповів👩‍💼 Електронна трудова книжка запрацювала в Україні 1📜 Електронний документообіг: Дубілет розповів про архів, скасування трудових книжок та заяв на роботу про архів, скасування трудових книжок та заяв на роботу.

Читайте також про те, що в Україні хочуть ввести👩‍💼 Електронна трудова книжка запрацювала в Україні 2💰В Україні хочуть ввести податки для Netflix, YouTube та стримінгових сервісів податки для Netflix, YouTube та стримінгових сервісів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: