fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎨 «Мистецтво хоче знайомитись». Українська агенція зацікавить аудиторію в мистецтві

🎨 «Mystectvo hoče znajomytyś». Ukraїnśka agencija zacikavyť audytoriju v mystectvi
Digital-агенція Postmen розробила рекламну кампанію «Мистецтво хоче знайомитись», щоб спонукати людей цікавитися культурою. Проєкт реалізували за підтримки Українського культурного фонду.
Digital-agencija Postmen rozrobyla reklamnu kampaniju «Mystectvo hoče znajomytyś», ščob sponukaty ljudej cikavytysja kuľturoju. Projekt realizuvaly za pidtrymky Ukraїnśkogo kuľturnogo fondu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що за проєкт. Мистецтво хоче знайомитись — це рекламна кампанія, спрямована на популяризацію мистецтва та культури серед людей. В основу ідеї ліг такий інсайт — зараз люди частіше спілкуються у месенджерах і рідше проявляють ініціативу в знайомствах, бояться зробити крок до чогось нового, зокрема, і до мистецтва. Саме тому креативники вирішили доручити цю місію самому мистецтву. Як виглядатиме проєкт. У кількох найбільших містах України, зокрема у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та Одесі вже розмістили зовнішню рекламу. На білбордах різні зразки мистецтва починають вести діалог з людьми. Для цих діалогів використали форму повідомлень з месенджерів так, ніби мистецтво говорить із глядачем. Чи можу я взяти участь. Так! По-перше, агенція створила для кампанії спеціальні сторінки на фейсбуці та в інстаграмі, де можна слідкувати за всіма новинами проєкту. По-друге, викладайте ваші фотки з побачень з мистецтвом за тегом #артдейтинг в інстаграмі як це роблять вже багато поціновувачів мистецтва: https://www.instagram.com/p/B4zcAYYo8kG/ https://www.instagram.com/p/Bz2iBhToDx7/ https://www.instagram.com/p/B43A0Xkhsjp/ А ще можна скористатися спеціальним чатботом для месенджерів телеграм чи фейсбук. Цей бот зможе познайомити вас з найкращими зразками українського мистецтва. Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.
Реклама 👇 Замовити

Що за проєкт

«Мистецтво хоче знайомитись» — це рекламна кампанія, спрямована на популяризацію мистецтва та культури серед людей. В основу ідеї ліг такий інсайт — зараз люди частіше спілкуються у месенджерах і рідше проявляють ініціативу в знайомствах, бояться зробити крок до чогось нового, зокрема, і до мистецтва. Саме тому креативники вирішили доручити цю місію самому мистецтву.

🎨 «Мистецтво хоче знайомитись». Українська агенція зацікавить аудиторію в мистецтві 1

Як виглядатиме проєкт

У кількох найбільших містах України, зокрема у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та Одесі вже розмістили зовнішню рекламу. На білбордах різні зразки мистецтва починають вести діалог з людьми. Для цих діалогів використали форму повідомлень з месенджерів так, ніби мистецтво говорить із глядачем.

мистецтво хоче знайомитись postmen 🎨 «Мистецтво хоче знайомитись». Українська агенція зацікавить аудиторію в мистецтві 2

Чи можу я взяти участь

Так!

По-перше, агенція створила для кампанії спеціальні сторінки на фейсбуці та в інстаграмі, де можна слідкувати за всіма новинами проєкту.

По-друге, викладайте ваші фотки з побачень з мистецтвом за тегом #артдейтинг в інстаграмі як це роблять вже багато поціновувачів мистецтва:

А ще можна скористатися спеціальним чатботом для месенджерів телеграм чи фейсбук. Цей бот зможе познайомити вас з найкращими зразками українського мистецтва.

Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: