fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🖥️ Дубілет розповів про введення Google Authentificator для боротьби з рейдерством

🖥️ Dubilet rozpoviv pro vvedennja Google Authentificator dlja boroťby z rejderstvom
Відтепер для проведення будь-якої дії реєстратору потрібно скористатися не тільки власним електронним підписом, а також ввести код зі свого смартфона Google Authentificator.
Vidteper dlja provedennja buď-jakoї diї rejestratoru potribno skorystatysja ne tiľky vlasnym elektronnym pidpysom, a takož vvesty kod zi svogo smartfona Google Authentificator.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет розповів про нову функцію, яка допоможе боротися зі зламом компютерів реєстраторів. Про це він повідомив у своєму telegram-каналі. Як захистить. Заразивши компютер реєстратора, зловмисник від його імені переписує майно жертви. Якщо зламу не було, а реєстратор власноруч зробив незаконну дію, він завжди може сказати, що його компютер зламали. Щоб виправити ситуацію, запропонували другий фактор авторизації — Google Authentificator. Він безкоштовний. Подвійний захист. Відтепер для проведення будь-якої дії реєстратору потрібно скористатися не тільки власним електронним підписом, а також ввести код зі свого смартфона через Google Authentificator. За словами Дубілета, зламати одночасно комп’ютер та смартфон фактично неможливо. Наразі другий фактор впроваджується за бажанням, проте Дубілет сподівається, що незабаром Мінюст зробить його обовязковим для всіх без винятку. Читайте також про те, що глава СБУ підтримує ідею продажу SIM-карт за паспортами.
Реклама 👇 Замовити

Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет розповів про нову функцію, яка допоможе боротися зі зламом комп’ютерів реєстраторів.

Про це він повідомив у своєму telegram-каналі.

🖥️ Дубілет розповів про введення Google Authentificator для боротьби з рейдерством 1

Як захистить

Заразивши комп’ютер реєстратора, зловмисник від його імені переписує майно жертви. Якщо зламу не було, а реєстратор власноруч зробив незаконну дію, він завжди може сказати, що його комп’ютер зламали.

Щоб виправити ситуацію, запропонували другий фактор авторизації — Google Authentificator. Він безкоштовний.

🖥️ Дубілет розповів про введення Google Authentificator для боротьби з рейдерством 2

Подвійний захист

Відтепер для проведення будь-якої дії реєстратору потрібно скористатися не тільки власним електронним підписом, а також ввести код зі свого смартфона через Google Authentificator. За словами Дубілета, зламати одночасно комп’ютер та смартфон фактично неможливо.

Наразі другий фактор впроваджується за бажанням, проте Дубілет сподівається, що незабаром Мін’юст зробить його обов’язковим для всіх без винятку.

Читайте також про те, що глава СБУ підтримує🖥️ Дубілет розповів про введення Google Authentificator для боротьби з рейдерством 3📵 SIM-карти за паспортами: глава СБУ підтримує таку ідею продажу ідею продажу SIM-карт за паспортами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: