fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📵 SIM-карти за паспортами: глава СБУ підтримує таку ідею продажу

📵 SIM-karty za pasportamy: glava SBU pidtrymuje taku ideju prodažu
Він вважає, що якщо SIM-карти продаватимуть за паспортами, то знайти «мінера» ​​буде простіше. Проте повністю проблему це не вирішить, бо часто повідомлення про мінування надсилають електронною поштою.
Vin vvažaje, ščo jakščo SIM-karty prodavatymuť za pasportamy, to znajty «minera» ​​bude prostiše. Prote povnistju problemu ce ne vyrišyť, bo často povidomlennja pro minuvannja nadsylajuť elektronnoju poštoju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Глава СБУ Іван Баканов підтримує продаж SIM-карт за паспортами. Про це він розповів в інтервю виданню Главком. SIM-карти за паспортами. За його словами, це полегшить роботу з пошуку людей, які повідомляють про мінування станцій метрополітену та обєктів інфраструктури. Це не всім подобається, але SIM-карти потрібно продавати за паспортами. Я розумію, скільки ресурсу витрачається на реагування повідомлень про мінування. . Іван Баканов. глава СБУ. Баканов зазначив, що правоохоронні органи не можуть не реагувати на повідомлення. Якщо хоч один зі дзвінків виявиться правдивим, то наслідки будуть невиправними. Що змінить. Він вважає, що якщо карта буде продана за паспортом, то знайти мінера ​​стане простіше. Проте повністю проблему це не вирішить, бо часто повідомлення про мінування надсилають електронною поштою. Нагадаємо, у кінці серпня був внесений законопроект 1083, який передбачав продаж SIM-карт за паспортами та блокування сірих телефонів. Згодом проект відкликали.
Реклама 👇 Замовити

Глава СБУ Іван Баканов підтримує продаж SIM-карт за паспортами.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню Главком.

SIM-карти

SIM-карти за паспортами

За його словами, це полегшить роботу з пошуку людей, які повідомляють про «мінування» станцій метрополітену та об’єктів інфраструктури.

Це не всім подобається, але SIM-карти потрібно продавати за паспортами. Я розумію, скільки ресурсу витрачається на реагування повідомлень про мінування.

Іван Баканов, глава СБУ

Баканов зазначив, що правоохоронні органи не можуть не реагувати на повідомлення. Якщо хоч один зі дзвінків виявиться правдивим, то наслідки будуть невиправними.

SIM-карти

Що змінить

Він вважає, що якщо карта буде продана за паспортом, то знайти «мінера» ​​стане простіше. Проте повністю проблему це не вирішить, бо часто повідомлення про мінування надсилають електронною поштою.

Нагадаємо, у кінці серпня був внесений законопроект 1083📵 SIM-карти за паспортами: глава СБУ підтримує таку ідею продажу 1📵 Законопроект 1083. SIM-карти за паспортами та блокування «сірих» телефонів [ОНОВЛЕНО: Проект відкликали], який передбачав продаж SIM-карт за паспортами та блокування «сірих» телефонів. Згодом проект відкликали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: