fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏭 Інфографіка забруднення повітря протягом року у Києві: коли найбрудніше

🏭 Infografika zabrudnennja povitrja protjagom roku u Kyjevi: koly najbrudniše
Найкращі показники повітря для здоров'я у Києві – з травня по вересень. Найбільше забруднення повітря спостерігається у жовтні та листопаді, коли рівні збільшуються удвічі.
Najkrašči pokaznyky povitrja dlja zdorov'ja u Kyjevi – z travnja po vereseń. Najbiľše zabrudnennja povitrja sposterigajeťsja u žovtni ta lystopadi, koly rivni zbiľšujuťsja udviči.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найбільше забруднення повітря у Києві у 2018 році спостерігалося у жовтні та листопаді. Про це свідчать дані швейцарсько-американської компанії AirIQ, яка має датчики для вимірювання в усьому світі. У Києві інформація збиралася з трьох датчиків. Рейтинг. У загальному рейтингу міст з найбільш забрудненим повітрям Київ посів 1131 місце з понад трьох тисяч міст світу. У Європі столиця України знаходиться на 15 місці. Найчистіше повітря у Європі у 2018 році зафіксували в Ісландії та Фінляндії, найбрудніше – у Боснії і Герцеговини та Македонії. Коли у Києві найбрудніше й найчистіше повітря. Одиниця вимірювання – µg/m³ (мікрограми забруднювачів на кубометр повітря). Показники: менше за 10 – рекомендовані показники ВООЗ; від 10 до 12 – добре; від 12 до 35 – помірний рівень забруднення. Таким чином, найкращі показники повітря для здоровя у Києві – з травня по вересень. Найбільше забруднення повітря спостерігається у жовтні та листопаді, коли рівні збільшуються удвічі. Читайте також про те, що Україна покращила свої позиції у рейтингу найдорожчих національних брендів світу
Реклама 👇 Замовити

Найбільше забруднення повітря у Києві у 2018 році спостерігалося у жовтні та листопаді.

Про це свідчать дані швейцарсько-американської компанії AirIQ, яка має датчики для вимірювання в усьому світі. У Києві інформація збиралася з трьох датчиків.

🏭 Інфографіка забруднення повітря протягом року у Києві: коли найбрудніше 1

Рейтинг

У загальному рейтингу міст з найбільш забрудненим повітрям Київ посів 1131 місце з понад трьох тисяч міст світу. У Європі столиця України знаходиться на 15 місці.

🏭 Інфографіка забруднення повітря протягом року у Києві: коли найбрудніше 2

Найчистіше повітря у Європі у 2018 році зафіксували в Ісландії та Фінляндії, найбрудніше – у Боснії і Герцеговини та Македонії.

Коли у Києві найбрудніше й найчистіше повітря

Одиниця вимірювання – µg/m³ (мікрограми забруднювачів на кубометр повітря).

Показники:

  • менше за 10 – рекомендовані показники ВООЗ;
  • від 10 до 12 – добре;
  • від 12 до 35 – помірний рівень забруднення.

🏭 Інфографіка забруднення повітря протягом року у Києві: коли найбрудніше 3

Таким чином, найкращі показники повітря для здоров’я у Києві – з травня по вересень. Найбільше забруднення повітря спостерігається у жовтні та листопаді, коли рівні збільшуються удвічі.

Читайте також про те, що Україна покращила🏭 Інфографіка забруднення повітря протягом року у Києві: коли найбрудніше 4🇺🇦 Україна покращила свої позиції у рейтингу найдорожчих національних брендів світу свої позиції у рейтингу найдорожчих національних брендів світу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Алек Белл

Хм. Дивлячись на карту, можна побачити, що найчистіше повітря в скандинаських країнах, а також в Іспанії, хто б міг подумати. Здається, саме там найбастабніше розвинута "альтернативна енергетика", або сонячна. Також широкого розвитку альтернативна енергетика набула і в Німечинні. Результати бачимо очевидні. Все завдяки станціям, типу таких sun-energy.com.ua , вони значно скорочують викиди вуглекислого газу в атмосферу.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: