fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 Україна покращила свої позиції у рейтингу найдорожчих національних брендів світу

🇺🇦 Ukraїna pokraščyla svoї pozyciї u rejtyngu najdorožčyh nacionaľnyh brendiv svitu
Україна розташувалася між Люксембургом та Грецією у рейтингу. Найдорожчими брендами у світі залишилися США, Китай і Німеччина. Згідно з рейтингом, середній приріст вартості бренду серед країн з економікою, що розвивається склав 13,9%.
Ukraїna roztašuvalasja miž Ljuksemburgom ta Grecijeju u rejtyngu. Najdorožčymy brendamy u sviti zalyšylysja SŠA, Kytaj i Nimeččyna. Zgidno z rejtyngom, serednij pryrist vartosti brendu sered kraїn z ekonomikoju, ščo rozvyvajeťsja sklav 13,9%.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна посіла 56 місце у рейтингу країн з найдорожчими брендами у світі. Це на дві сходинки вище у порівнянні з 2018 роком, коли Україна посіла 58 місце. Про це йдеться у щорічному дослідженні Brand Finance. Показник України. Україна розташувалася між Люксембургом та Грецією у рейтингу. Найдорожчими брендами у світі залишилися США, Китай і Німеччина. Компанія опублікувала лише вартість брендів країн, які увійшли в ТОП-10. Тому показники України не відомі. Найбільше виросла вартість бренду КНР – на 40,5% до $19,4 трлн. Ціна бренду США виросла на 7,2% – до $ 27,7 трлн, тоді як Німеччини – скоротилася на 5,7% до $4,8 трлн. Що ще відомо. На четверту сходинку з пятої перейшла Японія. Вартість бренду цієї країни зросла на 26% до $4,5 трлн, посунувши на одну позицію вниз Великобританію. Більше всіх за рік піднялася Гана, бренд якої подорожчав на 67,1%. За нею йдуть Уганда (+55,7%) та Парагвай (+55,4%). Згідно з рейтингом, середній приріст вартості бренду серед країн з економікою, що розвивається склав 13,9%. Читайте також про те, що Україна піднялася на сім сходинок у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business-2020.
Реклама 👇 Замовити

Україна посіла 56 місце у рейтингу країн з найдорожчими брендами у світі. Це на дві сходинки вище у порівнянні з 2018 роком, коли Україна посіла 58 місце.

Про це йдеться у щорічному дослідженні Brand Finance.

Україна

Показник України

Україна розташувалася між Люксембургом та Грецією у рейтингу. Найдорожчими брендами у світі залишилися США, Китай і Німеччина.

Компанія опублікувала лише вартість брендів країн, які увійшли в ТОП-10. Тому показники України не відомі. Найбільше виросла вартість бренду КНР – на 40,5% до $19,4 трлн. Ціна бренду США виросла на 7,2% – до $ 27,7 трлн, тоді як Німеччини – скоротилася на 5,7% до $4,8 трлн.

Україна

Що ще відомо

На четверту сходинку з п’ятої перейшла Японія. Вартість бренду цієї країни зросла на 26% до $4,5 трлн, посунувши на одну позицію вниз Великобританію.

Більше всіх за рік піднялася Гана, бренд якої подорожчав на 67,1%. За нею йдуть Уганда (+55,7%) та Парагвай (+55,4%).

Згідно з рейтингом, середній приріст вартості бренду серед країн з економікою, що розвивається склав 13,9%.

Читайте також про те, що Україна піднялася🇺🇦 Україна покращила свої позиції у рейтингу найдорожчих національних брендів світу 1🔺 Doing Business-2020: Україна піднялася на сім сходинок у рейтингу легкості ведення бізнесу на сім сходинок у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business-2020.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: