fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎫 Електронний квиток у Києві планують офіційно запустити у квітні 2020 року

🎫 Elektronnyj kvytok u Kyjevi planujuť oficijno zapustyty u kvitni 2020 roku
Раніше з 1 листопада міська влада планувала повністю вивести з обігу жетони в метро та паперові квитки під час оплати проїзду в міському наземному транспорті. Їх мали замінити квитки з QR-кодами та безконтактні транспортні картки.
Raniše z 1 lystopada miśka vlada planuvala povnistju vyvesty z obigu žetony v metro ta paperovi kvytky pid čas oplaty proїzdu v miśkomu nazemnomu transporti. Їh maly zaminyty kvytky z QR-kodamy ta bezkontaktni transportni kartky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Електронний квиток – коли запустять. У Києві оголосили нову дату офіційного запуску електронного квитка. Фінальне тестування розпочнуть наприкінці січня 2020 року, а офіційно запустять – у квітні. Про це в інтервю виданню Хмарочос повідомив радник мера Києва Максим Бахматов. Наразі ми відклали впровадження, зокрема через неповну готовність метрополітену до запуску. Якщо наземний транспорт повністю готовий, то метро – не дуже. . Максим Бахматов. . Раніше з 1 листопада міська влада планувала повністю вивести з обігу жетони в метро та паперові квитки під час оплати проїзду в міському наземному транспорті. Їх мали замінити квитки з QR-кодами та безконтактний електронний квиток. У середині жовтня у КМДА повідомили про переніс запуску через проблеми поїздок для пільгових категорій пасажирів. Читайте також про всі способи купівлі та оплати електронного квитка.
Реклама 👇 Замовити

Електронний квиток – коли запустять

У Києві оголосили нову дату офіційного запуску електронного квитка. Фінальне тестування розпочнуть наприкінці січня 2020 року, а офіційно запустять – у квітні.

Про це в інтерв’ю виданню «Хмарочос» повідомив радник мера Києва Максим Бахматов.

Електронний квиток

Наразі ми відклали впровадження, зокрема через неповну готовність метрополітену до запуску. Якщо наземний транспорт повністю готовий, то метро – не дуже.

Максим Бахматов

Раніше з 1 листопада міська влада планувала повністю вивести з обігу жетони в метро та паперові квитки під час оплати проїзду в міському наземному транспорті. Їх мали замінити квитки з QR-кодами та безконтактний електронний квиток.

Електронний квиток

У середині жовтня у КМДА повідомили🎫 Електронний квиток у Києві планують офіційно запустити у квітні 2020 року 1🎫 У Києві відкладають перехід на е-квиток: жетони та паперові квитки залишаться до кінця 2020 року про переніс запуску через проблеми поїздок для пільгових категорій пасажирів.

Читайте також про всі способи купівлі та оплати електронного квитка🎫 Електронний квиток у Києві планують офіційно запустити у квітні 2020 року 2🎫 Київ офіційно перейде на е-квиток 30 жовтня: як користуватися та де поповнювати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: