fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎫 Електронний квиток у Києві планують офіційно запустити у квітні 2020 року

🎫 Elektronnyj kvytok u Kyjevi planujuť oficijno zapustyty u kvitni 2020 roku

Раніше з 1 листопада міська влада планувала повністю вивести з обігу жетони в метро та паперові квитки під час оплати проїзду в міському наземному транспорті. Їх мали замінити квитки з QR-кодами та безконтактні транспортні картки.
Raniše z 1 lystopada miśka vlada planuvala povnistju vyvesty z obigu žetony v metro ta paperovi kvytky pid čas oplaty proїzdu v miśkomu nazemnomu transporti. Їh maly zaminyty kvytky z QR-kodamy ta bezkontaktni transportni kartky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Електронний квиток – коли запустять. У Києві оголосили нову дату офіційного запуску електронного квитка. Фінальне тестування розпочнуть наприкінці січня 2020 року, а офіційно запустять – у квітні. Про це в інтервю виданню Хмарочос повідомив радник мера Києва Максим Бахматов. Наразі ми відклали впровадження, зокрема через неповну готовність метрополітену до запуску. Якщо наземний транспорт повністю готовий, то метро – не дуже. . Максим Бахматов. . Раніше з 1 листопада міська влада планувала повністю вивести з обігу жетони в метро та паперові квитки під час оплати проїзду в міському наземному транспорті. Їх мали замінити квитки з QR-кодами та безконтактний електронний квиток. У середині жовтня у КМДА повідомили про переніс запуску через проблеми поїздок для пільгових категорій пасажирів. Читайте також про всі способи купівлі та оплати електронного квитка.
Реклама 👇 Замовити

Електронний квиток – коли запустять

У Києві оголосили нову дату офіційного запуску електронного квитка. Фінальне тестування розпочнуть наприкінці січня 2020 року, а офіційно запустять – у квітні.

Про це в інтерв’ю виданню «Хмарочос» повідомив радник мера Києва Максим Бахматов.

Електронний квиток

Наразі ми відклали впровадження, зокрема через неповну готовність метрополітену до запуску. Якщо наземний транспорт повністю готовий, то метро – не дуже.

Максим Бахматов

Раніше з 1 листопада міська влада планувала повністю вивести з обігу жетони в метро та паперові квитки під час оплати проїзду в міському наземному транспорті. Їх мали замінити квитки з QR-кодами та безконтактний електронний квиток.

Електронний квиток

У середині жовтня у КМДА повідомили про переніс запуску через проблеми поїздок для пільгових категорій пасажирів.

Читайте також про всі способи купівлі та оплати електронного квитка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: