fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎫 У Києві відкладають перехід на е-квиток: жетони та паперові квитки залишаться до кінця 2020 року

🎫 U Kyjevi vidkladajuť perehid na e-kvytok: žetony ta paperovi kvytky zalyšaťsja do kincja 2020 roku
З 1 листопада міська влада планувала повністю вивести з обігу жетони в метро та паперові квитки під час оплати проїзду в міському наземному транспорті. Їх мали замінити квитки з QR-кодами та безконтактні транспортні картки.
Z 1 lystopada miśka vlada planuvala povnistju vyvesty z obigu žetony v metro ta paperovi kvytky pid čas oplaty proїzdu v miśkomu nazemnomu transporti. Їh maly zaminyty kvytky z QR-kodamy ta bezkontaktni transportni kartky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо про е-квиток. Запуск електронного квитка у Києві переноситься. Про це виданню Сегодня заявив Юрій Назаров, директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА. З 1 листопада міська влада планувала повністю вивести з обігу жетони в метро та паперові квитки під час оплати проїзду в міському наземному транспорті. Їх мали замінити квитки з QR-кодами та безконтактні транспортні картки. Чому відкладають е-квиток. Наразі систему е-квитка необхідно вдосконалити, тому процес виведення жетонів та паперових квитків триватиме до кінця 2020 року. Ми вирішили перенести запуск електронного квитка в промислову експлуатацію. Також паралельно залишаться працювати жетони та паперові квитки. Їх поступово будуть виводити з обігу. Я думаю, процес виведення жетонів і паперових квитків триватиме до кінця наступного року. Юрій Назаров. . Читайте також про всі способи купівлі та оплати електронного квитка.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо про е-квиток

Запуск електронного квитка у Києві переноситься.

Про це виданню «Сегодня» заявив Юрій Назаров, директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

🎫 У Києві відкладають перехід на е-квиток: жетони та паперові квитки залишаться до кінця 2020 року 1

З 1 листопада міська влада планувала повністю вивести з обігу жетони в метро та паперові квитки під час оплати проїзду в міському наземному транспорті. Їх мали замінити квитки з QR-кодами та безконтактні транспортні картки.

Чому відкладають е-квиток

Наразі систему е-квитка необхідно вдосконалити, тому процес виведення жетонів та паперових квитків триватиме до кінця 2020 року.

Ми вирішили перенести запуск електронного квитка в промислову експлуатацію. Також паралельно залишаться працювати жетони та паперові квитки. Їх поступово будуть виводити з обігу. Я думаю, процес виведення жетонів і паперових квитків триватиме до кінця наступного року

Юрій Назаров

🎫 У Києві відкладають перехід на е-квиток: жетони та паперові квитки залишаться до кінця 2020 року 2

Читайте також про всі способи купівлі та оплати електронного квитка🎫 У Києві відкладають перехід на е-квиток: жетони та паперові квитки залишаться до кінця 2020 року 3🎫 Київ офіційно перейде на е-квиток 30 жовтня: як користуватися та де поповнювати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: