fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔺 Doing Business-2020: Україна піднялася на сім сходинок у рейтингу легкості ведення бізнесу

🔺 Doing Business-2020: Ukraїna pidnjalasja na sim shodynok u rejtyngu legkosti vedennja biznesu
Це на сім сходинок краще за результат минулого року. Doing Business є важливим показником інвестиційної привабливості країни та використовується під час ухвалення рішення про інвестиції у різні країни.
Ce na sim shodynok krašče za rezuľtat mynulogo roku. Doing Business je važlyvym pokaznykom investycijnoї pryvablyvosti kraїny ta vykorystovujeťsja pid čas uhvalennja rišennja pro investyciї u rizni kraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна посіла 64 місце у рейтингу Doing Business-2020, який щороку складає Світовий Банк. Це на сім сходинок краще за результат минулого року. Про це повідомляє Урядовий портал. ❓ Що за рейтинг. Doing Business – це щорічний рейтинг легкості ведення бізнесу, який укладає Світовий Банк для 190 країн світу за 10 ключовими індикаторами. Рейтинг також є важливим показником інвестиційної привабливості країни та використовується під час ухвалення рішення про інвестиції у різні країни. Підвищення рейтингу України – це позитивний сигнал для українських підприємців та зелене світло для іноземних інвесторів. Олексій Гончарук. премєр-міністр України. 🇺🇦 Показники України. Цьогоріч Україна покращила показники за 6 з 10 компонентів: . Захист міноритарних акціонерів Отримання дозволу на будівництво Підключення до електромереж Міжнародна торгівля Реєстрація майна Доступ до кредитів . Читайте також про те, що українцям дозволять показувати водійські права та техпаспорт зі смартфона.
Реклама 👇 Замовити

Україна посіла 64 місце у рейтингу Doing Business-2020, який щороку складає Світовий Банк. Це на сім сходинок краще за результат минулого року.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Doing Business

❓ Що за рейтинг

Doing Business – це щорічний рейтинг легкості ведення бізнесу, який укладає Світовий Банк для 190 країн світу за 10 ключовими індикаторами. Рейтинг також є важливим показником інвестиційної привабливості країни та використовується під час ухвалення рішення про інвестиції у різні країни.

Doing Business

Підвищення рейтингу України – це позитивний сигнал для українських підприємців та «зелене світло» для іноземних інвесторів

Олексій Гончарук, прем'єр-міністр України

🇺🇦 Показники України

Цьогоріч Україна покращила показники за 6 з 10 компонентів:

  • «Захист міноритарних акціонерів»
  • «Отримання дозволу на будівництво»
  • «Підключення до електромереж»
  • «Міжнародна торгівля»
  • «Реєстрація майна»
  • «Доступ до кредитів»

Читайте також про те, що українцям дозволять показувати🔺 Doing Business-2020: Україна піднялася на сім сходинок у рейтингу легкості ведення бізнесу 1📱 Українцям дозволять показувати водійські права та техпаспорт зі смартфона водійські права та техпаспорт зі смартфона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: