fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

❤️ Квитковий сервіс Karabas.com провів ребрендинг. Новий символ – серце

❤️ Kvytkovyj servis Karabas.com proviv rebrendyng. Novyj symvol – serce
Серця стали основою оновленої маркетинг-комунікації та логотипу квиткового сервісу Karabas. Задля зручності Karabas.com додає функції Apple Pay та Google Pay.
Sercja staly osnovoju onovlenoї marketyng-komunikaciї ta logotypu kvytkovogo servisu Karabas. Zadlja zručnosti Karabas.com dodaje funkciї Apple Pay ta Google Pay.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Український квитковий оператор Karabas.com провів ребрендинг. Серця стали основою оновленої маркетинг-комунікації та логотипу квиткового сервісу Karabas. Який символ. Воно символізує любов, квитки та єдність. Слоганом стала фраза Був би в серці подій. Фірмовий колір компанії не змінився. Разом з логотипом, ребрендинг включає єдину візуальну систему для комунікації. Все це розробляли без залучення сторонніх підрядників. Задля зручності сервіс додає функції Apple Pay та Google Pay. Також у рамках ребрендингу компанія анонсує сезон знижок та підготовку великого музичного шоу, за участі українських артистів. Читайте також про те, що Banda розробить айдентику та позитивний бренд Чорнобиля.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Український квитковий оператор Karabas.com провів ребрендинг. Серця стали основою оновленої маркетинг-комунікації та логотипу квиткового сервісу Karabas.

❤️ Квитковий сервіс Karabas.com провів ребрендинг. Новий символ – серце 1

Який символ

Воно символізує любов, квитки та єдність. Слоганом стала фраза «Був би в серці подій».

Фірмовий колір компанії не змінився. Разом з логотипом, ребрендинг включає єдину візуальну систему для комунікації. Все це розробляли без залучення сторонніх підрядників.

01/ 03

Задля зручності сервіс додає функції Apple Pay та Google Pay. Також у рамках ребрендингу компанія анонсує сезон знижок та підготовку великого музичного шоу, за участі українських артистів.

Читайте також про те, що Banda розробить❤️ Квитковий сервіс Karabas.com провів ребрендинг. Новий символ – серце 2☢️ Banda розробить айдентику та позитивний бренд Чорнобиля айдентику та позитивний бренд Чорнобиля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: