fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

☢️ Banda розробить айдентику та позитивний бренд Чорнобиля

☢️ Banda rozrobyť ajdentyku ta pozytyvnyj brend Čornobylja
Banda займеться креативною частиною роботи за символічні 9,99 ₴. Стратегія включатиме створення айдентики та розробку ідей комунікації для оновленого Чорнобилю.
Banda zajmeťsja kreatyvnoju častynoju roboty za symvolični 9,99 ₴. Strategija vključatyme stvorennja ajdentyky ta rozrobku idej komunikaciї dlja onovlenogo Čornobylju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Banda підписала меморандум про роботу над новим обличчям Чорнобилю. Креативна агенція планує створити позитивний імідж цього бренду. ☢️ Чорнобиль + Banda. Креативна агенція публічно заявляє про бажання працювати над проєктом вже найближчим часом. Цей документ агенція підписала разом з Віталієм Петруком, Головою Державне агентство з управління зоною відчуження. ❓ Навіщо. Під час поїздки до Прип’яті, співробітники агенції зрозуміли, що чорнобильська зона — це набагато більше, ніж законсервована зона відчуження. Цей образ потрібно змінювати, як на локальному, так і на міжнародному рівні. Плануємо зробити фокус не стільки на історії зони, стільки на тому, що відбувається тут наразі. Чорнобиль став потужною туристичною локацією, яку протягом останніх років відвідали сотні тисяч українських та іноземних туристів. А ще у Чорнобилі розташований науковий майданчик, де проводяться дослідження із застосуванням найсучаснішого обладнання з радіаційної безпеки, археологічні розкопки та навіть тестування роботів. Цими напрацюваннями вже користуються вчені з усього світу. 💸 Що робитимуть. Banda займеться креативною частиною роботи за символічні 9,99 ₴. Стратегія включатиме створення айдентики та розробку ідей комунікації для оновленого Чорнобилю. Всі охочі мають змогу приєднатися до роботи над проєктом на етапі його реалізації. Banda потребує допомоги зі зйомками, постпродакшеном, мерчем, медіа-покриттям. Читайте також про те, що обрали кращий проєкт меморіального центру Бабин Яр: як виглядає.
Реклама 👇 Замовити

Banda підписала меморандум про роботу над новим обличчям Чорнобилю. Креативна агенція планує створити позитивний імідж цього бренду.

☢️ Чорнобиль + Banda

Креативна агенція публічно заявляє про бажання працювати над проєктом вже найближчим часом. Цей документ агенція підписала разом з Віталієм Петруком, Головою Державне агентство з управління зоною відчуження.

Banda

❓ Навіщо

Під час поїздки до Прип’яті, співробітники агенції зрозуміли, що чорнобильська зона — це набагато більше, ніж законсервована зона відчуження.

Цей образ потрібно змінювати, як на локальному, так і на міжнародному рівні. Плануємо зробити фокус не стільки на історії зони, стільки на тому, що відбувається тут наразі. Чорнобиль став потужною туристичною локацією, яку протягом останніх років відвідали сотні тисяч українських та іноземних туристів.

А ще у Чорнобилі розташований науковий майданчик, де проводяться дослідження із застосуванням найсучаснішого обладнання з радіаційної безпеки, археологічні розкопки та навіть тестування роботів. Цими напрацюваннями вже користуються вчені з усього світу.

01/ 03

💸 Що робитимуть

Banda займеться креативною частиною роботи за символічні 9,99 ₴. Стратегія включатиме створення айдентики та розробку ідей комунікації для оновленого Чорнобилю.

Всі охочі мають змогу приєднатися до роботи над проєктом на етапі його реалізації. Banda потребує допомоги зі зйомками, постпродакшеном, мерчем, медіа-покриттям.

Читайте також про те, що обрали кращий проєкт☢️ Banda розробить айдентику та позитивний бренд Чорнобиля 1🔴 Обрали кращий проєкт меморіального центру «Бабин Яр»: як виглядає меморіального центру «Бабин Яр»: як виглядає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Всі охочі мають змогу приєднатися до роботи над проєктом на етапі його реалізації. Нам точно знадобиться допомога зі зйомками, постпродакшеном, мерчем, медіа-покриттям.

А куди стукати, щоб запропонувати допомогу? Де обговорення проекту і таке інше?

2

kruto. cikavo sho vyjde - shos v styli DOOM?
dla svidomyh ukrainciv ja b rekomenduvav takyj shliah http://puls.podlaskie.travel/

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: