fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔎 Відбитки пальців та паролі мільйона людей виявили у відкритому доступі в мережі

🔎 Vidbytky paľciv ta paroli miľjona ljudej vyjavyly u vidkrytomu dostupi v mereži
Це відбитки пальців, інформація про розпізнавання осіб, незашифровані логіни та паролі користувачів платформи Suprema Biostar 2. Загалом 27,8 млн записів об'ємом 23 ГБ.
Ce vidbytky paľciv, informacija pro rozpiznavannja osib, nezašyfrovani loginy ta paroli korystuvačiv platformy Suprema Biostar 2. Zagalom 27,8 mln zapysiv ob'jemom 23 GB.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  📝 Відбитки пальців у відкритому доступі. В інтернеті знайшли найбільшу за останні роки незахищену базу даних з відбитками пальців та персональною інформацією понад мільйона користувачів платформи безпеки Suprema Biostar 2. Про це повідомляє The Guardian. Це відбитки пальців, інформація про розпізнавання осіб, незашифровані логіни та паролі. Загалом 27,8 млн записів обємом 23 ГБ. Biostar 2 – це платформа, розроблена південнокорейською компанією Suprema, яка є одним з лідерів на світовому ринку біометричних систем контролю доступу. 👩‍💻 Про платформу. Suprema Biostar 2 використовується багатьма державними організаціями та компаніями для захисту своїх будівель. Оскільки база містила логіни та паролі, це могло дозволити потенційним зловмисникам отримати доступ до облікових даних користувачів та проникнути в будь-яку будівлю, захищену за допомогою системи Biostar 2. Якщо пароль можна поміняти, то відбиток пальця змінити не вийде. Також Suprema недавно анонсувала інтеграцію своєї платформи з аналогічною системою безпеки AEOS, яка використовується у 83 країнах світу приватними та державними організаціями, банками, урядами та навіть британською поліцією. ⏰ Що робити. Наразі вразливість виправили, але дослідники заявили, що Suprema практично не реагувала на повідомлення про витік даних та відмовлялася йти на контакт. Експерти рекомендують компаніям, що використовують Biostar 2, змінити паролі для доступу до системи. Читайте також про те, що YouControl запустив модуль Фізичні особи, який перевіряє благонадійність українців.
Реклама 👇 Замовити

📝 Відбитки пальців у відкритому доступі

В інтернеті знайшли найбільшу за останні роки незахищену базу даних з відбитками пальців та персональною інформацією понад мільйона користувачів платформи безпеки Suprema Biostar 2.

Про це повідомляє The Guardian.

Це відбитки пальців, інформація про розпізнавання осіб, незашифровані логіни та паролі. Загалом 27,8 млн записів об’ємом 23 ГБ. Biostar 2 – це платформа, розроблена південнокорейською компанією Suprema, яка є одним з лідерів на світовому ринку біометричних систем контролю доступу.

відбитки пальців

👩‍💻 Про платформу

Suprema Biostar 2 використовується багатьма державними організаціями та компаніями для захисту своїх будівель. Оскільки база містила логіни та паролі, це могло дозволити потенційним зловмисникам отримати доступ до облікових даних користувачів та проникнути в будь-яку будівлю, захищену за допомогою системи Biostar 2.

Якщо пароль можна поміняти, то відбиток пальця змінити не вийде. Також Suprema недавно анонсувала інтеграцію своєї платформи з аналогічною системою безпеки AEOS, яка використовується у 83 країнах світу приватними та державними організаціями, банками, урядами та навіть британською поліцією.

відбитки пальців

⏰ Що робити

Наразі вразливість виправили, але дослідники заявили, що Suprema практично не реагувала на повідомлення про витік даних та відмовлялася йти на контакт. Експерти рекомендують компаніям, що використовують Biostar 2, змінити паролі для доступу до системи.

Читайте також про те, що YouControl запустив🔎 Відбитки пальців та паролі мільйона людей виявили у відкритому доступі в мережі 1💻 YouControl запустив модуль «Фізичні особи», який перевіряє благонадійність українців модуль «Фізичні особи», який перевіряє благонадійність українців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: