fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💻 YouControl запустив модуль «Фізичні особи», який перевіряє благонадійність українців

💻 YouControl zapustyv moduľ «Fizyčni osoby», jakyj perevirjaje blagonadijnisť ukraїnciv
Новий інструмент «Фізичні особи» від YouControl допоможе виявити шахраїв і корупціонерів, зібравши про них інформацію з офіційних джерел.
Novyj instrument «Fizyčni osoby» vid YouControl dopomože vyjavyty šahraїv i korupcioneriv, zibravšy pro nyh informaciju z oficijnyh džerel.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий модуль Фізичні особи системи YouControl дозволяє перевірити за реєстрами будь-яку фізичну особу в Україні. До 8 вересня 2019 року сервіс доступний всім користувачам при умові реєстрації за посиланням. Що нового розповість про людину модуль Фізичні особи. Він показує повязані з фізособою компанії або ФОП, щоб ви могли своєчасно помітити фактори ризику при роботі з компанією, керівник якої: зареєстрований в зоні ООС або Криму; знаходиться під санкціями України або інших країн; повязаний з проблемними компаніями і вже заплямував репутацію; формально керує відразу багатьма компаніями. Може визначити, що особа, яка вас цікавить, вважається зниклою або переховується від органів влади та розшукується як відповідач, наприклад: у справах про відшкодування шкоди; за позовами про стягнення аліментів; дезертир (МО, СБУ, МВС України); засуджений до кримінального (адміністративного) покарання, не повязаного з позбавленням волі; засуджений до покарання у вигляді позбавлення волі, ухиляється від виконання вироку суду; не прибув до місця проживання після звільнення з місць позбавлення волі; втік зі спеціального закладу органів охорони здоровя, де проходив курс примусового лікування; переховується від органів досудового розслідування/прокуратури/суду; психічно хворий або безпорадний, пішов з дому або медустанови. Також можна перевірити наявність людини в реєстрі боржників, корупціонерів або люстрованих. Як перевірити співробітника. Увівши в систему реквізити паспорта, система перевірить його по базах МВС та ДМС серед викрадених, втрачених і недійсних документів. У результатах пошуку будуть показані: регіон (орган внутрішніх справ); дата крадіжки паспорта; дата внесення інформації до реєстру. Як перевірити борги у потенційного позичальника. Модуль Фізичні особи вказує на наявність боргу: перед банком; по виплаті аліментів; неоплачені штрафи ПДР та інші штрафи; конфіскація майна; рішення Європейського суду з прав людини та інші виконавчі рішення, внесені до Єдиного реєстру боржників і Автоматичну систему виконавчих проваджень. Чи є корупціонери серед держслужбовців і політиків. Модуль Фізичні особи при перевірці по ПІБ визначає колишніх держслужбовців, які не витримали Люстраційну перевірку в реєстрі осіб, щодо яких застосовані положення Закону України Про очищення влади. В результаті пошуку в YouControl ви дізнаєтеся про фізособу: місце роботи, сферу діяльності та посаду на час вчинення правопорушення/люстраційної перевірки; склад правопорушення; статті, згідно з якими особа притягнута до відповідальності; вид дисциплінарного стягнення; номер судової справи та рішення; дата набрання законної сили судовим рішенням. Читайте також про те, що в Україні запустять безкоштовний онлайн-курс з арт-маркетингу для митців.
Реклама 👇 Замовити

Новий модуль «Фізичні особи» системи YouControl дозволяє перевірити за реєстрами будь-яку фізичну особу в Україні. До 8 вересня 2019 року сервіс доступний всім користувачам при умові реєстрації за посиланням.

Що нового розповість про людину модуль «Фізичні особи»

Він показує пов’язані з фізособою компанії або ФОП, щоб ви могли своєчасно помітити фактори ризику при роботі з компанією, керівник якої:

 • зареєстрований в зоні ООС або Криму;
 • знаходиться під санкціями України або інших країн;
 • пов’язаний з проблемними компаніями і вже заплямував репутацію;
 • формально керує відразу багатьма компаніями.

YouControl

Може визначити, що особа, яка вас цікавить, вважається зниклою або переховується від органів влади та розшукується як відповідач, наприклад:

 • у справах про відшкодування шкоди;
 • за позовами про стягнення аліментів;
 • дезертир (МО, СБУ, МВС України);
 • засуджений до кримінального (адміністративного) покарання, не пов’язаного з позбавленням волі;
 • засуджений до покарання у вигляді позбавлення волі, ухиляється від виконання вироку суду;
 • не прибув до місця проживання після звільнення з місць позбавлення волі;
 • втік зі спеціального закладу органів охорони здоров’я, де проходив курс примусового лікування;
 • переховується від органів досудового розслідування/прокуратури/суду;
 • психічно хворий або безпорадний, пішов з дому або медустанови.

Також можна перевірити наявність людини в реєстрі боржників, корупціонерів або люстрованих.

Як перевірити співробітника

Увівши в систему реквізити паспорта, система перевірить його по базах МВС та ДМС серед викрадених, втрачених і недійсних документів. У результатах пошуку будуть показані:

 • регіон (орган внутрішніх справ);
 • дата крадіжки паспорта;
 • дата внесення інформації до реєстру.

Як перевірити борги у потенційного позичальника

Модуль «Фізичні особи» вказує на наявність боргу:

 • перед банком;
 • по виплаті аліментів;
 • неоплачені штрафи ПДР та інші штрафи;
 • конфіскація майна;
 • рішення Європейського суду з прав людини та інші виконавчі рішення, внесені до Єдиного реєстру боржників і Автоматичну систему виконавчих проваджень.

модуль «Фізичні особи»

Чи є корупціонери серед держслужбовців і політиків

Модуль «Фізичні особи» при перевірці по ПІБ визначає колишніх держслужбовців, які не витримали Люстраційну перевірку в реєстрі осіб, щодо яких застосовані положення Закону України «Про очищення влади».

В результаті пошуку в YouControl ви дізнаєтеся про фізособу:

 • місце роботи, сферу діяльності та посаду на час вчинення правопорушення/люстраційної перевірки;
 • склад правопорушення;
 • статті, згідно з якими особа притягнута до відповідальності;
 • вид дисциплінарного стягнення;
 • номер судової справи та рішення;
 • дата набрання законної сили судовим рішенням.

YouControl

Читайте також про те, що в Україні запустять💻 YouControl запустив модуль «Фізичні особи», який перевіряє благонадійність українців 1🎨 В Україні запустять безкоштовний онлайн-курс з арт-маркетингу для митців безкоштовний онлайн-курс з арт-маркетингу для митців.

Джерело: YouControl

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Яким законом регламентується таке розголошення персональних даних? Медичні картки усім доступні, хто хоче може розглядати чи лише лікар пацієнт і кому дано дозвіл пацієнтом, судом? Автори проекту свої анкети виставити для прикладу не хочуть?

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: