fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Електронні послуги в Україні: до кінця року планують запровадити понад 30 е-послуг

📱 Elektronni poslugy v Ukraїni: do kincja roku planujuť zaprovadyty ponad 30 e-poslug
Указ президента передбачає завдання з розвитку е-послуг, е-ідентифікації та аудиту державних реєстрів.
Ukaz prezydenta peredbačaje zavdannja z rozvytku e-poslug, e-identyfikaciї ta audytu deržavnyh rejestriv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Електронні послуги в Україні. У 2019 році планують впровадити понад 30 електронних послуг. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Олексій Вискуб, заступник голови Держагентства з питань електронного врядування. Проводимо зустрічі з Мін’юстом та ДФС, також до кінця тижня з ПФУ, Держгеокадастром, МВС для того, щоб забезпечити можливість українцям отримувати через е-кабінет доступ до своїх даних в базових реєстрах – майно, бізнес, земля, транспорт, податки, РАГС тощо, – розповів Вискуб. Безпека. Він також прокоментував повідомлення про те, обмін між реєстрами призведе до неконтрольованого доступу до персональних даних. На жаль, це було раніше і є наразі. У системі Трембіта, яка запроваджує єдині підходи та правила до е-взаємодії, реалізовано ключовий принцип ЄС – громадянин має право знати хто і на якій підставі запитував інформацію з реєстру про нього, – запевнив заступник голови Держагентства. Які саме е-послуги. Вискуб нагадав, що указ президента передбачає завдання з розвитку е-послуг (портал, е-кабінет, мобдодаток, е-оплата, пріоритетні е-послуги), е-ідентифікації (демографічний реєстр, верифікація даних про громадян, єдиний ідентифікатор) та аудиту державних реєстрів. Читайте також про те, що ВВП України виріс на 1,6% у порівнянні з попереднім кварталом.
Реклама 👇 Замовити

Електронні послуги в Україні

У 2019 році планують впровадити понад 30 електронних послуг. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Олексій Вискуб, заступник голови Держагентства з питань електронного врядування.

«Проводимо зустрічі з Мін’юстом та ДФС, також до кінця тижня з ПФУ, Держгеокадастром, МВС для того, щоб забезпечити можливість українцям отримувати через е-кабінет доступ до своїх даних в базових реєстрах – майно, бізнес, земля, транспорт, податки, РАГС тощо», – розповів Вискуб.

Електронні послуги

Безпека

Він також прокоментував повідомлення про те, обмін між реєстрами призведе до неконтрольованого доступу до персональних даних.

«На жаль, це було раніше і є наразі. У системі Трембіта, яка запроваджує єдині підходи та правила до е-взаємодії, реалізовано ключовий принцип ЄС – громадянин має право знати хто і на якій підставі запитував інформацію з реєстру про нього», – запевнив заступник голови Держагентства.

Електронні послуги

Які саме е-послуги

Вискуб нагадав, що указ президента передбачає завдання з розвитку е-послуг (портал, е-кабінет, мобдодаток, е-оплата, пріоритетні е-послуги), е-ідентифікації (демографічний реєстр, верифікація даних про громадян, єдиний ідентифікатор) та аудиту державних реєстрів.

Читайте також про те, що ВВП України виріс📱 Електронні послуги в Україні: до кінця року планують запровадити понад 30 е-послуг 1🔺 ВВП України виріс на 1,6% у порівнянні з попереднім кварталом на 1,6% у порівнянні з попереднім кварталом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: