fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔺 ВВП України виріс на 1,6% у порівнянні з попереднім кварталом

🔺 VVP Ukraїny vyris na 1,6% u porivnjanni z poperednim kvartalom
Приводами для зростання ВВП та перегляду прогнозу назвали гарний врожай, сильний внутрішній попит, а також сприятливе середовище на зовнішніх ринках, наприклад, дешевий газ та високі ціни на руду і зерно.
Pryvodamy dlja zrostannja VVP ta peregljadu prognozu nazvaly garnyj vrožaj, syľnyj vnutrišnij popyt, a takož spryjatlyve seredovyšče na zovnišnih rynkah, napryklad, deševyj gaz ta vysoki ciny na rudu i zerno.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Реальний валовий внутрішній продукт України у квітні-липні виріс на 1,6% у порівнянні з минулим кварталом та на 4,6% – з показниками цього періоду у минулому році. Такі оперативні дані оприлюднила Державна служба статистики (Держстат), передає Мінфін. ⏰ Прогноз на майбутнє. У липні Національний банк підвищив прогноз зростання реального ВВП України у 2019 році з 2,5% до 3%, у 2020 році з 2,9% до 3,2%, на 2021 рік прогноз залишився незмінним – 3,7% зростання. Інфляцію регулятор очікує на рівні 6,3% на кінець поточного року та по 5% у 2020 та 2021 роках. ❓ Чому. Приводами для зростання ВВП та перегляду прогнозу назвали гарний врожай, сильний внутрішній попит, а також сприятливе середовище на зовнішніх ринках, наприклад, дешевий газ та високі ціни на руду і зерно. 💸 Що таке реальний ВВП. Загальний обсяг виробництва, який вимірюється в постійних цінах. Таке значення дає точне визначення періоду економіки в державі – спостерігається спад або зберігається зростання. Реальний ВВП не залежить від курсових коливань національної валюти стосовно долара США, інших іноземних валют. На величину цього показника впливає лише зміна обсягів виробництва. Читайте також про те, що українці зможуть переказувати гроші через QR-код.
Реклама 👇 Замовити

Реальний валовий внутрішній продукт України у квітні-липні виріс на 1,6% у порівнянні з минулим кварталом та на 4,6% – з показниками цього періоду у минулому році.

Такі оперативні дані оприлюднила Державна служба статистики (Держстат), передає Мінфін.

🔺 ВВП України виріс на 1,6% у порівнянні з попереднім кварталом 1ввп” width=”588″ height=”392″>

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

⏰ Прогноз на майбутнє

У липні Національний банк підвищив прогноз зростання реального ВВП України у 2019 році з 2,5% до 3%, у 2020 році з 2,9% до 3,2%, на 2021 рік прогноз залишився незмінним – 3,7% зростання.

Інфляцію регулятор очікує на рівні 6,3% на кінець поточного року та по 5% у 2020 та 2021 роках.

🔺 ВВП України виріс на 1,6% у порівнянні з попереднім кварталом 2ввп” width=”960″ height=”613″>

❓ Чому

Приводами для зростання ВВП та перегляду прогнозу назвали гарний врожай, сильний внутрішній попит, а також сприятливе середовище на зовнішніх ринках, наприклад, дешевий газ та високі ціни на руду і зерно.

💸 Що таке реальний ВВП

Загальний обсяг виробництва, який вимірюється в постійних цінах.

🔺 ВВП України виріс на 1,6% у порівнянні з попереднім кварталом 3ввп” width=”960″ height=”640″>

Таке значення дає точне визначення періоду економіки в державі – спостерігається спад або зберігається зростання.

Реальний ВВП не залежить від курсових коливань національної валюти стосовно долара США, інших іноземних валют. На величину цього показника впливає лише зміна обсягів виробництва.

Читайте також про те, що українці зможуть🔺 ВВП України виріс на 1,6% у порівнянні з попереднім кварталом 4💸 Українці зможуть переказувати гроші через QR-код переказувати гроші через QR-код.

Теґи: економіка
Джерело: Мінфін

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: