fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🥑 Онлайн-калькулятор покаже, як вживання різних продуктів впливає на екологічні проблеми

🥑 Onlajn-kaľkuljator pokaže, jak vžyvannja riznyh produktiv vplyvaje na ekologični problemy
З усіх продуктів, проаналізованих у ході дослідження, яловичина та баранина мають найбільш шкідливий вплив на екологічні проблеми.
Z usih produktiv, proanalizovanyh u hodi doslidžennja, jalovyčyna ta baranyna majuť najbiľš škidlyvyj vplyv na ekologični problemy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  🌍 Вплив їжі на екологічні проблеми. Виробництво харчових продуктів відповідає за чверть усіх викидів парникових газів, сприяючи глобальному потеплінню, згідно з дослідженням університету Оксфорда. BBC запустив онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна порахувати, як вживання різних продуктів впливає на екологію. Можна обрати один з 34 харчових продуктів та частоту його вживання. Калькулятор покаже, скільки кілограмів парникових газів потрапляє в атмосферу внаслідок вживання цього продукту. Дослідники виявили, що вплив різних харчових продуктів на навколишнє середовище сильно різниться. Наприклад, при вживанні яловичини хоча б раз або два на тиждень, за рік кількість викидів парникового газу в атмосферу збільшиться на 604 кілограми. Якщо їсти сир 3-5 разів на тиждень, то буде 201 кілограм парникових газів. Вживання горіхів 3-5 разів на тиждень – всього два кілограми викидів на рік. Якщо пити каву один раз на день, це додасть ще 155 кілограмів на рік до загальної кількості шкідливих викидів. 🍖 Шкідливі продукти . З усіх продуктів, проаналізованих у ході дослідження, яловичина та баранина мають найбільш шкідливий вплив на навколишнє середовище. Читайте також про те, яка забрудненість повітря України у порівнянні з іншими країнами – інтерактивна мапа.
Реклама 👇 Замовити

🌍 Вплив їжі на екологічні проблеми

Виробництво харчових продуктів відповідає за чверть усіх викидів парникових газів, сприяючи глобальному потеплінню, згідно з дослідженням університету Оксфорда.

BBC запустив онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна порахувати, як вживання різних продуктів впливає на екологію.

екологічні проблеми

Можна обрати один з 34 харчових продуктів та частоту його вживання. Калькулятор покаже, скільки кілограмів парникових газів потрапляє в атмосферу внаслідок вживання цього продукту. Дослідники виявили, що вплив різних харчових продуктів на навколишнє середовище сильно різниться.

екологічні проблеми

Наприклад, при вживанні яловичини хоча б раз або два на тиждень, за рік кількість викидів парникового газу в атмосферу збільшиться на 604 кілограми. Якщо їсти сир 3-5 разів на тиждень, то буде 201 кілограм парникових газів. Вживання горіхів 3-5 разів на тиждень – всього два кілограми викидів на рік.

екологічні проблеми

Якщо пити каву один раз на день, це додасть ще 155 кілограмів на рік до загальної кількості шкідливих викидів.

екологічні проблеми

🍖 Шкідливі продукти 

З усіх продуктів, проаналізованих у ході дослідження, яловичина та баранина мають найбільш шкідливий вплив на навколишнє середовище.

🥑 Онлайн-калькулятор покаже, як вживання різних продуктів впливає на екологічні проблеми 1

Читайте також про те, яка забрудненість🥑 Онлайн-калькулятор покаже, як вживання різних продуктів впливає на екологічні проблеми 2🌍 Яка забрудненість повітря України у порівнянні з іншими країнами – інтерактивна мапа повітря України у порівнянні з іншими країнами – інтерактивна мапа.

Теґи: екологія
Джерело: BBC

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: