fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌍 Яка забрудненість повітря України у порівнянні з іншими країнами – інтерактивна мапа

🌍 Jaka zabrudnenisť povitrja Ukraїny u porivnjanni z inšymy kraїnamy – interaktyvna mapa
На карті ElectricityMap також можна побачити рівень виробництва енергії в різних країнах. Україна у рейтингу знаходиться посередині.
Na karti ElectricityMap takož možna pobačyty riveń vyrobnyctva energiї v riznyh kraїnah. Ukraїna u rejtyngu znahodyťsja poseredyni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ❓ Забрудненість повітря. Скільки вуглекислого газу викидається в повітря та який обсяг шкідливих речовин може потрапити у наш організм під час одного вдиху, можна побачити на розумній мапі ElectricityMap. Мапа покаже, наскільки кожна країна забруднює світ. Також можна порівняти, яка країна найбільш екологічно чиста, а яка найбільш забруднена за допомогою спеціальної шкали від зеленого до коричневого кольору. 🔺 Рейтинг країн. Найбільш екологічними країнами є Франція, Норвегія та Швеція. Трохи позаду розташувалися Фінляндія, Австрія та Грузія. А ось найзабрудненіші країни – Австралія, Польща та Молдова. Україна у рейтингу знаходиться посередині, тому пофарбована у жовтий колір. ☀️ Сонячний та вітровий потенціал. На карті також можна побачити рівень виробництва енергії в різних країнах. Ще є спеціальна функція – зображення сонячного та вітрового потенціалів, тобто на скільки в тій чи іншій місцевості можна виробляти сонячну та вітрову енергію. Читайте також про те, що у Києві запустили карту, де можна перевірити якість повітря по районах.
Реклама 👇 Замовити

❓ Забрудненість повітря

Скільки вуглекислого газу викидається в повітря та який обсяг шкідливих речовин може потрапити у наш організм під час одного вдиху, можна побачити на розумній мапі ElectricityMap.

Мапа покаже, наскільки кожна країна забруднює світ.

ElectricityMap

Також можна порівняти, яка країна найбільш екологічно чиста, а яка найбільш забруднена за допомогою спеціальної шкали від зеленого до коричневого кольору.

україна

🔺 Рейтинг країн

Найбільш екологічними країнами є Франція, Норвегія та Швеція. Трохи позаду розташувалися Фінляндія, Австрія та Грузія. А ось найзабрудненіші країни – Австралія, Польща та Молдова.

Україна у рейтингу знаходиться посередині, тому пофарбована у жовтий колір.

ElectricityMap

☀️ Сонячний та вітровий потенціал

На карті також можна побачити рівень виробництва енергії в різних країнах. Ще є спеціальна функція – зображення сонячного та вітрового потенціалів, тобто на скільки в тій чи іншій місцевості можна виробляти сонячну та вітрову енергію.

повітря

Читайте також про те, що у Києві запустили🌍 Яка забрудненість повітря України у порівнянні з іншими країнами – інтерактивна мапа 1🌍 У Києві запустили онлайн-карту, де можна перевірити якість повітря в усіх районах карту, де можна перевірити якість повітря по районах.

Теґи: екологія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: